Jak przenieść kopię zapasową z Google Drive na iCloud Drive?

Rozwiązany
Weronika - 7 lip 2017 o 18:22
smaria Posty 341 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 listopad 2019 - 10 gru 2018 o 08:07
Dzień dobry, ostatnio zmieniałam telefon z Androida na iPhone i moim głównym priorytetem było przeniesienie starych czatów Whatsapp na nowy telefon. Zrobiłam więc kopię zapasową Whatsapp i znajduje się ona na moim Google Drive. Jednak gdy włączam Whatsapp na iPhone, mój telefon szuka kopii na iCloudzie, a nie na dysku Google. Jak mam to zmienić/przenieść kopię na iCloud? Bardzo proszę o pomoc
pozdrawiam
Zobacz również:

1 odpowiedzi

szaszek Posty 10 Data rejestracji wtorek 8 grudzień 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 5 marzec 2018 48
5 mar 2018 o 13:14
Pobierz plik z Google Drive na dysk komputera.

Na kompie otwórz iTunes.

Podłącz iPhone'a. Otwórz WhstAppa (musi być zweryfikowany nuer, czyli dzialajaca aplikacja) i nacisnije Restore. Powinien się pobrać ten plik z historią czatów.
51
smaria Posty 341 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 listopad 2019 354
10 gru 2018 o 08:07
Nie wiem, jak skopiować konwersacje przy pomocy Google Drive, ale możesz zapisać historię rozmów na karcie SD (WhatsApp>Ustawienia > Czat > Zapisz rozmowy). Potem wystarczy, że skopiujesz dane do nowego telefonu i uruchomisz po raz pierwszy WhatsApp.

Jeśli już używałaś WhatsApp, usuń aplikację, skopiuj rozmowy i pobierz komunikator jeszcze raz.
0
Dołącz do nas!