Candy Crush Saga - straciłam wszystkie bonusy

Zamknięty
dg.goc - Zmodyfikowany dnia 7 sty 2019 o 09:26
 dg.goc - 9 sty 2019 o 19:30
Dzień dobry,
Od kilku lat gram w Candy Crush i wczoraj wchodząc do gry nie miałam żadnych zebranych przez siebie dodatków. Dziwne bo dzień wcześniej grałem i wszystko było a wczoraj nic. Jak można przywrócić te rzeczy?? To nie może być tak że grasz i nagle nie masz nic. Gram przez Facebook więc wszystko powinno działać jak do tej pory.
Proszę o pomoc, mam level 2239.
Zobacz również:

2 odpowiedzi

michvl Posty 109 Data rejestracji poniedziałek 26 wrzesień 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 18 listopad 2019 211
7 sty 2019 o 07:53
Witaj,

Pytanie numer jeden: czy z łączem internetowym wszystko w porządku?
Pytanie numer dwa: czy na pewno podczas gry byłaś połączona z kontem na FB? (piszesz, że tak, ale warto to sprawdzić).

Możesz też zaktualizować aplikację, to może być przejściowy błąd, też mi się zdarzyło kilka razy, że bonusy zniknęły a potem samoczynnie wróciły.

Powodzenia!
3
Witam
Tak zawsze jestem połączona z fb i do tej pory nigdy się tak nie zdarzyło a gram już 4 lata.Wylogowalam się i na nowo zalogowana i dalej nic .Tak nie powinno być bo nie po to człowiek zbiera te wszystkie rzeczy żeby jednego dnia wszystko zniknęło,a było tego sporo :(. Również zaktualizowałam aplikacje i nic po prostu ręce opadają.
1
Dołącz do nas!