Candy Crush Saga - zniknęły dodatki [Rozwiązany]

Sil - 1 lip 2018 o 09:47 - Ostatnia odpowiedź: Floreo 1780 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus 16 październik 2018 Ostatnio zalogowany
- 4 lip 2018 o 10:54
Dzień dobry,
Od dwóch dni zniknely mi dodatki dnia,nie mam zakladki pucharu,i cale nagrody kiedy przechodze poziom.co zrobic zeby to wrocilo?zaznaczam ,ze nie sa to promocje limitowate tylko te co sie wygrywa . Pozdrawiam

Zobacz więcej 

Twoja odpowiedź

7 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
Floreo 1780 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus 16 październik 2018 Ostatnio zalogowany - Zmodyfikowany przez Floreo dnia 2/07/2018 20:21
3
Dziękujemy
Postępy w grze Candy Crush Saga są zapisywane na urządzeniu. Jeżeli zresetujesz smartfon lub usuniesz grę, stracisz cały postęp. Bezpieczne zapisanie postępów w grze jest możliwe tylko i wyłączenie przez zalogowanie się z poziomu aplikacji na konto na Facebooku. Gra oryginalnie wiele lat temu powstała z myślą o tej platformie. Tylko wtedy można odtworzyć postęp w grze np. w przypadku awarii smartfona.

Jeśli nie masz konta na Facebooku i nie zamierzasz zakładać, nie usuwaj gry, bo stracisz cały postęp.

Znikające dodatki w Candy Crush Saga:

1/ jeśli zostały kupione: na stronie startowej (nie ta z mapą, ta wcześniejsza, gdzie jest tylko guzik Zagraj) w lewym dolnym rogu są Usatwienia i tam jest guzik Przywróć doładowania. Wszystko, co kupiłeś/aś powinno wrócić na miejsce.

2/ jeśli zostały wygrane: takie doładowania mogą znikać wraz z aktualizacją aplikacji. O błędzie pisze King, twórca aplikacji, i zaleca, aby wyłączyć automatyczną aktualizację, zużyć swoje doładowania i dopiero ręcznie zaktualizować grę.

Dziękujemy ci, Floreo 3

Chcesz coś powiedzieć? Dodaj komentarz

CCM pomógł 289 osobom w tym miesiącu

Skomentuj post Floreo
Floreo 1780 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus 16 październik 2018 Ostatnio zalogowany - 2 lip 2018 o 08:28
0
Dziękujemy
O jakiej grze czy aplikacji mówisz?
chodzi o gre Candy Crush saga
Skomentuj post Floreo
Karolllla 3096 Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracjiModeratorStatus poniedziałek 22 październik 2018 Ostatnio zalogowany - 2 lip 2018 o 10:44
0
Dziękujemy
Masz połączenie z internetem? Czy gra była zsynchronizowana z FB? Te dwie rzeczy sprawdziłabym na początek, ewentualnie możesz spróbowac zaktualizować grę. Powinno pomóc, jeśli nie pomoże - daj znać.
nie gran przez FB tylko normalnie. a jak mialabym zresetowac gre? i czy potem nie strace poziomow ?
Skomentuj post Karolllla
0
Dziękujemy
Tutaj nie chodzi o zakupione bonusy,zniknela mi zakladka pucharu u gory gdzie jest polaczona z wiadomosciami i przez to nie mam bonusa dnia ani zadnego co sie pojawia typu Dino co karmisz,nawet gdy przechodzisz poziomy i dostajesz kolorowe kulki i cukierki. Pomozcie co mam zrobic?
Floreo 1780 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus 16 październik 2018 Ostatnio zalogowany - 4 lip 2018 o 10:54
To prawdopodobnie kwestia braku internetu. Gdy nie ma połączenia, w grze nie pojawiają się żadne dodatki, aby nie można ich było wygrywać w nieskończoność. Może jesteś poza zasięgiem sieci albo masz włączony tryb samolotowy?
Skomentuj post Sil