Jak odzyskać Messengera bez hasła

-
Dzień dobry,

Mam problem odinstalowalam mesengera i zainstalowalam ponownie wpisalam nr tel pojawilo sie podaj haslo ktorego nie mialam bo jak zakladalam rok temu nie bylo wymagane tylko nr tel bo nie mam fb. Wciskam wiec nie pamietam hasla powinnam dostac kod sms na nr tel ale nie dostaje a jak dostalam to i tak nie pasowal i wyskakuje wciaz bledne haslo.po jakwielu probach zostalam zablokowana.jak wiec mam zalogowac sie do mesengera nie majac hasla i odzyskac swoje wiadomosci i dostep. Prosze o porade

Konfiguracja: Android / Chrome 70.0.3538.110
Zobacz więcej 

Twoja odpowiedź

2 odpowiedzi

Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Ostatnio zalogowany
środa 13 luty 2019
191
0
Dziękujemy
Jeśli kilka razy próbowałaś wpisać kod, aplikacja cię zablokowała i teraz nic już nie zrobisz. Możesz poczekać, ale nie ma pewności, że to coś da.

Czy wpisując kod, podajesz numer z +48 na początku?
Jak dlugo ta blokada potrwa? Czy to oznacza ze juz nie odzyskam mesengera? To jak inaczej mam sie zalogowac jak nigdy nie mialam hasla?
Skomentuj post markuspololo
0
Dziękujemy
Jak dlugo ta blokada trwa juz kilka dni nie moge sie zalogowac. Czy to oznacza ze nie odzyskam juz nesengera i wiadomosci? To jak mam sie zalogowac jak nigdy nie mialam hasla bo nie bylo wtedy wymagane przy zakladaniu tylko sam nr
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
29 styczeń 2019
1657 -
Udało się odzyskać dostęp do Messengera?
Skomentuj post Agnieszka