Instagram - dlaczego obcy ludzie lubią moja zdjecia?

Rozwiązany/Zamknięty
kasia - 16 wrz 2015 o 11:12
 kasia - 12 paź 2015 o 17:10
Hej, kiedy dostaję zdjęcie na Insta, dostaję polubienia od ludzi, którzy nie są moimi znajomymi. Skąd oni się biorą?

4 odpowiedzi

Cześć,

Jak chcesz, żeby tylko dane osoby widziały to ustaw status zdjeć prywatny.
Nie chcę ustawiać prywatnego statusu zdjęć, po prostu się zastanawiam, skąd ci ludzie się biorą na moim profilu.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
28 wrz 2015 o 11:21
Może to są znajomi znajomych. Jeśli ktoś z Twoich znajomych polubi Twoje zdjęcie, jego znajomi też to przecież widzą.
0
Taaak, a gdzie to widać?
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
8 paź 2015 o 10:07
Jak wejdziesz w zakładkę z serduszkiem masz tam do wyboru Ty albo Obserwowane. W polu Obserwowane znajdziesz polubienia tych, któych obserwujesz.

Czyli jeśli ludzie lajkują Twoje zdjęcia, ich znajomi to widzą.
0
Po hashtagach mogą Cię też znajdować. Np. jak ktoś prowadzi bloga o gotowaniu na bieżąco śledzi wszystko, co się ukazuje z tagami dotyczącymi jedzenia. W ten sposób buduje zasięg swojego bloga.
0
Może macie wspólnych znajomych?
Jak naciśniesz lupkę, tam masz też propozycje nowych znajomych, może w ten sposób na Ciebie trafiają?
Hej, poszperałam trochę po Instagramie i już lepiej rozumiem ten serwis. Dzięki Wam za wszystkie wyjaśnienia!
Dołącz do nas!
Zobacz również