Problem z Kodi

Rozwiązany/Zamknięty
gregg64 - Zmodyfikowany przez Floreo dnia 2/01/2017 08:53
 Gerwazy - 2 sty 2017 o 21:53
Witam. Jestem nowym użytkownikiem kodi. Zainstalowałem najnowszą wersje 17.0
głownie zalezało mi na oglądaniu transmisji sportowych live więc zainstalowałem wtyczke Telewizja Polska ale niestety podczas włączenia jakiejkolwiek stacji jedynie buforuje i nic sie nie włącza. Na wszelki wypadek wszystko sprawdziłem i dla pewnosci zainstalowałem wtyczke Exodus, tutaj wszystko chodzi bez problemu, czy mogłbym prosic o pomoc bo bardzo mi na tym zalezy, dodam ze mieszkam w Angli. Z góry dziekuje.

Ps. czy móglbym równiez prosić o linka gdzie znajde aktualnie najlepsze działające wtyczki z polską telewizją.

3 odpowiedzi

Obawiam się kolego, że to co napisałeś na końcu - że jesteś w Anglii to jest Twój problem, gdyż serwery mają wpisane polisy dla kogo mają udostępniać treści.
Musisz sobie załatwić proxy dla Polski, wtedy będziesz mógł używać tej wtyczki.
1
Dzięki wielkie, dokładnie takie miałem przypuszczenia, a czy wiesz może jakim programem ,bądz w jaki sposób najlepiej zmienić proxy na polske zarówno w windowsie jak rownież w androidzie, bo jest identyczna sytuacja?
0
Niestety nie mogę Ci podać dokładnych namiarów proxy - bo to nie jest tu legalne. Pogooglaj w internecie wpisując "polskie bramki proxy anonymous"
0
Dołącz do nas!