Czy do Maca trzeba mieć spejcalną myszkę?

Rozwiązany/Zamknięty
baton - 14 cze 2014 o 22:05
 baton - 6 paź 2014 o 15:31
Witam wszystkich.

Niedługo planuję zakup komputera Mac MIni, nie miałem wcześniej do czynienia z komputerami Apple, dlatego chciałbym wiedzieć, czy potrzeba mi do tego komputera jakiejś specjalnej myszki od Apple? Czy starczą te, których używałem do tej pory na komputerze z Windowsem?
Zobacz również:

6 odpowiedzi

Nie potrzebujesz specjalnej myszki do Maca, z normalną będzie działać, ale istnieje specjalna mysz do tego komputera, która jest dosyć innowacyjna i wygodna, nazywa się MagicMouse (https://www.apple.com/pl/magicmouse/) i jest dosyć droga, więc jeśli nie masz kasy albo nie chcesz jej wydawać, to nie ma problemu, bo inne myszy działają z macbookami, a jeśli chcesz wydać na fajjny gadźet to też możesz
2
Na pewno tak...
0
Nie, ja widziałem maci z myszkami z innych kompów, nie że od apple
0
Poczekam na więcej opinii, bo wiecie, właśnie patrzę, że myszka od Apple kosztuje 300 zł więc eeee wolałbym nie wydawać koniecznie tyle na to
0
Wiewiora4 Posty 151 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 4 maj 2016 115
16 cze 2014 o 10:33
no i klawiatura za 300 zł
0
dzięki za wyjaśnienie, pewnie jest fajna, ale no.,..zostanę przy tańszej opcji hahaha
0
Dołącz do nas!