Czym się różni Allegro od Tablica.pl? [Rozwiązany/Zamknięty ]

Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 19 lipiec 2017
- - Ostatnia odpowiedź: Karolina Świdrak
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
17 październik 2019
- 19 lis 2014 o 07:11
Dzień dobry,

Czy ktoś wie i może mi powiedzieć jaka jest różnica między Tablica.pl i Allegro? To jest ta sama firma? Dlaczego jak wystawiam przedmiot na Allegro, to system mnie pyta czy chcę go wystawić na Tablica.pl?
Zobacz więcej 

6 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 12 sierpień 2019
109
2
Dziękujemy
Martusia, tak, ja też pamiętam, że jak wystawiałem na Allegro jakiś czas temu, to mi sie pojawiały te informacje o Tablicy, ale ogólnie wydaje mi się, że to jest jakoś połączone, ale nie to samo, bo na przykład na Tablicy masz ogłoszenia, a nie aukcje i nie masz tak jakby konta jak na Allegro, tylko się musisz kontaktować z osobą, która to oferuje telefoniczne, nie wiem, czy są jeszcze jakieś różnice, bo nie korzystałem tak konkretnie z tej całej Tablicy, ale może ktoś coś jeszcze napisze...

Powiedz "dziękuję" 2

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1012

Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 20 marzec 2019
166
1
Dziękujemy
No poza tym na Tablicy masz łatwiejsze wyszukiwanie ofert z Twojego regionu czy miasta i masz też dział Oddam za darmo czy tam zamienię :D Ale nie wiem czy się da wyłączyć tę opcję na Allegro żeby nie wystawiało na Tablicy
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 28 sierpień 2015
190
0
Dziękujemy
Ale Tablica.pl nazywa się teraz OLX. Ale ciągle jest lokalnie i ciągle za darmo, przynajmniej tak mówi pan Pijanowski w reklamie :D
0
Dziękujemy
Na pewno warto wystawić ogłoszenie w obu miejscach, bo to zwiększa zasięg Twoich odbiorców. Tablica jest bardziej do lokalnych transakcji, na zasadzie, że chcesz się pozbyć starego stolika, ktoś przychodzi i zabiera.
Data rejestracji
środa 7 maj 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 19 lipiec 2017
20
0
Dziękujemy
no ale to co innego pozbyć, a jakąś wartościową rzecz sprzedawać, ja bym się bała Tablicy, tam jest przecież o wiele mniejsza ochrona kupujących
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
17 październik 2019
2092
0
Dziękujemy
Tablica została pomyślana, jako serwis ogłoszeń lokalnych, czyli, że sąsiad ma nieużywaną pralkę, a Ty szukasz pralki i zamiast jechać do sklepu, kupujesz od sąsiada, bezpośrednio.

Więc system ochrony jest mniejszy. Zgadza się.
Ale za to wystawianie ogłoszeń jest za darmo.