IPhone 5s

Rozwiązany/Zamknięty
Barbara - 14 paź 2015 o 20:57
 zoola - 14 paź 2015 o 22:11
Dzień dobry,
Mam problem z blokadą ekranu iTouch.Przez przypadek został zablokowany i teraz rozpoznaje mój palec ale zaraz pojawia się komenda-właczenie Touch ID wymaga kodu.Niestety ekran przestał reagować na dotyk.Nie mogę wpisać,przesunąć.Nie reaguje.Wyłaczyć też nie mogę bo nie mpgę przesunąć palcem na ekranie komendy ,,wyłącz".Mam sporo danych kontaktowych i nie wiem co robić bo nie mogę odpisac na smsa,odebrać telefonu,właściwie nie mogę zrobić niczego.Dziekuję za jakaś podpowiedź.
Pozdrawiam


1 odpowiedzi

Witaj

Jak dobrze rozumiem, to nie działa dotyk, ale klawisze Wake/Sleep (boczny) i Home (dolny) działają?

Jeśli tak, spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne. Pamiętaj jednak, że po przywróceniu ustawień fabrycznych, znikną wszystkie ustawienia, kontakty, wiadomości, ale powinno się odblokować, więc problem przynajmniej częściowo byłby rozwiązany.

Żeby przywrócić ustawienia fabryczne, wciskasz jednocześnie Wake/Sleep i Home i przytrzymujesz tak 10 sekund, ekran powinien się zrobić czarny i pokazać się logo Apple.


Albo 2 opcja

Podłączasz iPhone'a do komputera i do iTunes, jak iPhone nie odpowiada na dotyk to wyłączasz go, a potem (przypięty do kompa), wciskasz klawisz uruchamiania i Home i potem czekasz, aż telefon się połączy z iTunes i stamtąd możesz przywrócić ustawienia fabryczne poleceniem Odtwórz iPhone'a.
0
Dołącz do nas!