Zasygnalizuj

Messenger - wysłał skasowane zdjęcie [Rozwiązany]

zadaj pytanie soundmopi 1Posty sobota 17 czerwiec 2017Data rejestracji 17 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 28 cze 2017 o 10:44 przez karakanka
Witam!

Godzinę temu spotkała mnie dość nieprzyjemna sytuacja - mianowicie podczas wysyłania zdjęć na kilkuosobowej konferencji jakimś cudem wysłane zostało skasowane, zaznaczam SKASOWANE zdjęcie z dnia wczorajszego. Upewniałam się 10 razy i na 100% usunęłam.

Nie ukrywam ze to dość krępująca sytuacja, zdjęcie było raczej dla konkretnego odbiorcy (mojego chłopaka).
Dla testu wysłałam 10-15 randomowych zdjęć z telefonu na moje anonimowe konto na Facebooku, wszystko wysłane bez problemu i to co chciałam.
Wirus? Błąd programu? Nie mam pojęcia.
Ktoś ma jakiś pomysł?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Mnie spotkała sytuacja, że po ponad dobie od dodania przeze mnie relacji w aplikacji Facebook, mój mąż nadal ją widział. Minęły 24 godziny, ja nie miałam już dostępu do relacji, a w jego aplikacji zdjęcie wciąż było widoczne.

Obwiniałabym o to raczej błędy w aplikacji.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Korzystasz z jakiejś metody synchronizacji zdjęć z chmurą? Masz gdzieś kopię zapasową? Może tu leży problem?
soundmobi- 19 cze 2017 o 11:34
nie, żadnych chmur ani synchronizacji żadnych kopii - tylko i wyłącznie na innej rozmowie to zdjęcie było...
Odpowiedz
Ada- 19 cze 2017 o 12:47
Telefon zapisuje zdjęcia, które wysyłasz w aplikacji Messenger w osobnym folderze. Przy próbie dołączenia zdjęć do konwersacji, domyślnie pokazuje ostatnio używane. Może to ten przypadek?
Odpowiedz
karakanka 82Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji środa 28 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 28 cze 2017 o 10:44
może kliknęłaś palcem, ekran zamulił i nie zauważyłaś, że się dołączyło. no, czarów nie ma. obstawiam błąd po stronie człowieka.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!