Messenger - wysłał skasowane zdjęcie [Rozwiązany/Zamknięty ]

Data rejestracji
sobota 17 czerwiec 2017
Ostatnio zalogowany
17 czerwiec 2017
- - Ostatnia odpowiedź: karakanka
Data rejestracji
piątek 11 marzec 2016
Ostatnio zalogowany
środa 28 czerwiec 2017
- 28 cze 2017 o 10:44
Witam!

Godzinę temu spotkała mnie dość nieprzyjemna sytuacja - mianowicie podczas wysyłania zdjęć na kilkuosobowej konferencji jakimś cudem wysłane zostało skasowane, zaznaczam SKASOWANE zdjęcie z dnia wczorajszego. Upewniałam się 10 razy i na 100% usunęłam.

Nie ukrywam ze to dość krępująca sytuacja, zdjęcie było raczej dla konkretnego odbiorcy (mojego chłopaka).
Dla testu wysłałam 10-15 randomowych zdjęć z telefonu na moje anonimowe konto na Facebooku, wszystko wysłane bez problemu i to co chciałam.
Wirus? Błąd programu? Nie mam pojęcia.
Ktoś ma jakiś pomysł?
Zobacz więcej 

2 odpowiedzi

Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
29 styczeń 2019
1737
0
Dziękujemy
Mnie spotkała sytuacja, że po ponad dobie od dodania przeze mnie relacji w aplikacji Facebook, mój mąż nadal ją widział. Minęły 24 godziny, ja nie miałam już dostępu do relacji, a w jego aplikacji zdjęcie wciąż było widoczne.

Obwiniałabym o to raczej błędy w aplikacji.
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
19 marzec 2019
3414
0
Dziękujemy
Korzystasz z jakiejś metody synchronizacji zdjęć z chmurą? Masz gdzieś kopię zapasową? Może tu leży problem?
nie, żadnych chmur ani synchronizacji żadnych kopii - tylko i wyłącznie na innej rozmowie to zdjęcie było...
Telefon zapisuje zdjęcia, które wysyłasz w aplikacji Messenger w osobnym folderze. Przy próbie dołączenia zdjęć do konwersacji, domyślnie pokazuje ostatnio używane. Może to ten przypadek?
karakanka
Data rejestracji
piątek 11 marzec 2016
Ostatnio zalogowany
środa 28 czerwiec 2017
5 -
może kliknęłaś palcem, ekran zamulił i nie zauważyłaś, że się dołączyło. no, czarów nie ma. obstawiam błąd po stronie człowieka.