Zasygnalizuj

Instagram - brak widoku pojedynczego zdjęcia [Rozwiązany]

zadaj pytanie michvl 39Posty poniedziałek 26 wrzesień 2016Data rejestracji 12 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 5 lip 2017 o 13:38 przez michvl
Słuchajcie, jak się kiedyś wchodzilo na swój albo czyjś profil, to można było wyświetlić stykówkę zdjęć albo przełączyć na pojedyncze, a teraz ta opcja zniknęła. Czy da się zobaczyć pojedyncze zdjęcie?
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja nadal mam tę opcję na swoim Instagramie. Wchodzisz na profil i pod opisem masz 4 ikonki - pierwsza to wtykówka, druga - lista pojedynczych zdjęć.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ja także nie mam już tego widoku, ani ikonek, o których pisze Karolllla.

Klikając na dowolne zdjęcie, nie otwierasz tylko tego zdjęcia, ale właśnie przechodzisz w ten widok rolki do przewijania, a nie stykówki.

Ponadto na stykówce, jak przytrzymasz palcem, zdjęcie się powiększa i można je polubić, ale nie widać opisu.
michvl 39Posty poniedziałek 26 wrzesień 2016Data rejestracji 12 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 13 cze 2017 o 16:11
Dziwne, ale znów mam stary widok.
Odpowiedz
Karolllla 2586Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 16 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 14 cze 2017 o 08:45
Instagram coś chyba eksperymentuje z widokiem bo u mnie też to się zmienia.
Odpowiedz
michvl 39Posty poniedziałek 26 wrzesień 2016Data rejestracji 12 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 5 lip 2017 o 13:38
Wróciło do normy. To chyba były różne testy, jak piszesz.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!