Potrzebujesz pomocy w przywróceniu środowiska graficznego

Zamknięty
banhoagni Posty 1 Data rejestracji wtorek 13 grudzień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 13 grudzień 2022 - 13 gru 2022 o 07:35
wicketjurymast Posty 3 Data rejestracji środa 21 wrzesień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 7 luty 2023 - 10 sty 2023 o 09:25
Mam kilka zainstalowanych DE i odinstalowałem te, których nie używałem i przypadkowo odinstalowałem ten, którego używam do logowania, więc kiedy wylogowałem się ponownie, dostałem czarny ekran z białym podkreśleniem. Kiedy próbowałem ponownie uruchomić komputer, utknąłem na ekranie ładowania MATE (DE, który odinstalowałem). Próbuję dostać się do gruba, ale kiedy przytrzymałem klawisz esc podczas uruchamiania, znalazłem się w tym dziwnym menu, które zawiera kilka poleceń, gdy naciskam kartę i sprawdzam, co robią którekolwiek z nich.

1 odpowiedzi

wicketjurymast Posty 3 Data rejestracji środa 21 wrzesień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 7 luty 2023
Zmodyfikowany dnia 10 sty 2023 o 09:26

Miałem ten sam problem, wchodząc do gruba, ale kiedy przytrzymuję klawisz esc podczas uruchamiania, widzę w tym dziwnym menu kilka poleceń, gdy naciskam kartę i sprawdzam, czy któreś z nich działa OK. Word Wipe

0
Dołącz do nas!