Konto FB i IG zablokowane Pomocy

Zamknięty
albert - Zmodyfikowany dnia 30 paź 2022 o 11:50
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 2 lis 2022 o 11:06

Cześć wszystkim! 

Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu zablokowanego konta Facebook oraz Instagram.
Stało się to 28.11 wieczorem podczas globalnego problemu z Facebookiem. Na prawdę nie mam pojęcia co tu się wydarzyło, bo totalnie nic złego nie zrobiłem i nie złamałem regulaminu społeczności. Jestem zmieszany tą całą sytuacją i nie wiem już co robić.

Przesłałem już formularz do weryfikacji, ale dostałem taką odpowiedź:

Niestety, ze względów bezpieczeństwa nie możemy podać dodatkowych informacji na temat przyczyn zablokowania Twojego konta. Ta decyzja jest ostateczna. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Raczej nie odzyskam już konta, ale czy mogę zrobić nowe? Czytałem, że każdorazowe stworzenie nowego konta kończyło się również blokadą. Robienie faka konta na inne dane też trochę bez sensu.

Pomożecie? Co robić? Czekać jeszcze? Jakieś pomysły?

Windows / Chrome 106.0.0.0


Windows / Chrome 106.0.0.0

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 695
2 lis 2022 o 11:06

Cześć! W tej sytuacji oczywiście należy zrobić nowe konto. Po prostu utwórz go na innym urządzeniu i użyj innego adresu e-mail i numeru telefonu podczas rejestracji)

-1
Dołącz do nas!