Pojawia się sterownik Wi-Fi, kod błędu 43 po zresetowaniu systemu Windows z 21h1

Zamknięty
SiyonKart Posty 5 Data rejestracji wtorek 17 sierpień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 17 wrzesień 2021 - 17 sie 2021 o 14:42
SiyonKart Posty 5 Data rejestracji wtorek 17 sierpień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 17 wrzesień 2021 - 22 sie 2021 o 13:13
Sterownik przestał pojawiać się w menedżerze urządzeń, a po ręcznym zainstalowaniu sterowników pojawił się kod błędu 43. Po użyciu starej metody naprawy wyłączania i włączania sterownika. To samo z próbą aktualizacji.

Zainstalowałem wymagane oprogramowanie przez połączenie kablowe, ale jestem na laptopie.

Nie wiem, jak rozwiązać ten problem, Wi-Fi działało dobrze przed resetem, a nawet podczas pobierania plików instalacyjnych.
Zobacz również:

2 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
19 sie 2021 o 13:31
Witam! Błąd kodu 43 może oznaczać prawdziwy problem ze sprzętem lub po prostu oznaczać, że wystąpił błąd sterownika, którego system Windows nie może zidentyfikować.

Jak naprawić błąd kodu 43?

Wykonaj poniższe czynności:


1) Uruchom ponownie komputer, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś (całkowite wyłączenie komputera (a nie tylko ponowne uruchomienie), a następnie ponowne włączenie, też może naprawić błąd kodu 43, jeśli pochodzi z urządzenia USB. W przypadku laptopa wyłącz go i wyjmij baterię, odczekaj kilka minut, a następnie włóż baterię z powrotem i uruchom komputer).

2) Podłącz urządzenie do innego komputera, a następnie prawidłowo je stamtąd wysuń. Podłącz go z powrotem do komputera, aby sprawdzić, czy naprawi błąd kodu 43 (jeśli masz inny komputer, na którym możesz to przetestować, wypróbuj to, zanim przejdziesz do bardziej skomplikowanych kroków poniżej).

3) Czy zainstalowałeś urządzenie lub dokonałeś zmiany w Menedżerze urządzeń tuż przed pojawieniem się błędu kodu 43? Jeśli tak, możliwe, że wprowadzona zmiana spowodowała błąd kodu 43. Cofnij zmianę, jeśli możesz, uruchom ponownie komputer, a następnie ponownie sprawdź, czy nie ma błędu kodu 43.

4) Zainstaluj ponownie sterowniki urządzenia. Odinstalowanie, a następnie ponowne zainstalowanie sterowników urządzenia jest możliwym rozwiązaniem błędu kodu 43.

Jeśli aktualizacja sterowników usunie błąd Code 43, oznacza to, że zapisane sterowniki systemu Windows, które ponownie zainstalowałeś w kroku 4, były prawdopodobnie uszkodzone lub były niewłaściwymi sterownikami.


5) Zainstaluj najnowszy dodatek Service Pack dla systemu Windows. Jeden z dodatków Service Pack firmy Microsoft lub innych poprawek dla systemu Windows może zawierać poprawkę dotyczącą tego, co może być przyczyną błędu kodu 43, więc jeśli nie jesteś w pełni zaktualizowany, zrób to teraz.


6) Zaktualizuj BIOS. W niektórych sytuacjach przestarzały system BIOS może powodować konkretny problem z urządzeniem, które zgłasza problem do systemu Windows — stąd błąd kodu 43.

7) Wymień kabel do transmisji danych, który łączy urządzenie z komputerem, zakładając, że go posiada. Ta potencjalna poprawka błędu kodu 43 jest najczęściej przydatna, jeśli widzisz błąd na urządzeniu zewnętrznym, takim jak urządzenie USB lub FireWire.

8) Kup zasilany koncentrator USB, jeśli dla urządzenia USB pojawia się błąd kodu 43. Niektóre urządzenia USB wymagają większej mocy niż porty USB wbudowane w komputer.

9) Wymień sprzęt. Problem z samym urządzeniem może być przyczyną błędu kodu 43, w którym to przypadku wymiana sprzętu jest kolejnym logicznym krokiem.
0
SiyonKart Posty 5 Data rejestracji wtorek 17 sierpień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 17 wrzesień 2021
Zmodyfikowany dnia 22 sie 2021 o 13:13
Sterownik przestał pojawiać się w menedżerze urządzeń, a po ręcznym zainstalowaniu sterowników pojawił się kod błędu 43. Po użyciu starej metody naprawy wyłączania i włączania sterownika. To samo z próbą ak https://clearclouddns.com/192-168-1-1/ tualizacji.

Zainstalowałem wymagane oprogramowanie przez połączenie kablowe, ale jestem na laptopie.

Nie wiem, jak rozwiązać ten problem, Wi-Fi działało dobrze przed resetem, a nawet podczas pobierania plików instalacyjnych.
issue got solved
0
Dołącz do nas!
Zobacz również