Problem z dodawaniem tekstu na relacji na instagramie.

Zamknięty
prracohol23 - 23 paź 2022 o 14:39
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 28 paź 2022 o 15:25

Dzień dobry,

od prawie tygodnia mam problem z dodawaniem tekstu na instastories. Mianowicie, kiedy dodaje tekst/naklejki/lokalizacje etc., to zdjęcie dodaje się "puste", jakby instagram nie wczytywał tego. Próbowałam przed publikacją nawet zapisać zdjęcie, żeby już udostępnić gotowe, jednak też sie zapisało, tak jak było oryginalnie, czyli bez żadnych "dodatków". Po udostępnieniu postu z innego konta, również nie jest wyświetlana zawartość, tylko pusta strona z dźwiękiem z tego postu. 

Co najlepsze, mam drugie konto firmowe i tam mi wszystko działa normalnie. 

Próbowałam odinstalować i zainstalować aplikacje, zalogować się i wylogować, zgłaszać problem, restartowałam już nawet telefon, ale bez żadnego skutku. Pomocy!


Windows / Chrome 106.0.0.0

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
28 paź 2022 o 15:25

Cześć! Miałem ten sam problem, ale kilka dni później zaczął działać. Jakiś błąd.. Mam nadzieję, że u Ciebie też zadziała!

0
Dołącz do nas!