Zablokowane konta

Zamknięty
Jaska1980 - 29 cze 2022 o 07:49
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 1 lip 2022 o 19:21
Dzień dobry,
Włamano mi się na jedno z kont na instagramie i je przejęto. Meta zablokowała mi dostęp do drugiego konta na ig, do konta na fb i na messenger. Na każdym z nich widnieje informacja by odwołać się od decyzji blokady inaczej po 30 dniach konta zostaną trwałe usunięte. Uczyniłam wszystkie kroki by się odwołać. Obecnie wyświetla się komunikat, że dziękują za zgłoszenie. Tak jak jestem w stanie funkcjonować bez ig czy fb to bez mess nie mogę. Jest mi on niezbędny. Chciałam założyć nowe konto lecz nie mogę, ponieważ cały czas identyfikuje mnie z pierwszym. Wylogowałam się z tego starego messengera, odinstalowałam apkę z tel, pobrałam od nowa i nic. Nadal nie mogę utworzyć nowego konta.
Macie podobne doświadczenia lub pomysły jak to ogarnąć?




Konfiguracja: Android / Chrome 102.0.0.0

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
1 lip 2022 o 19:21
Cześć! Dlaczego nie możesz utworzyć nowego konta za pomocą innego telefonu, poczty e-mail i (najlepiej) urządzenia?
0
Dołącz do nas!