Witam. Weryfikacja konta na fb

Zamknięty
Anna1990_2019 Posty 2 Data rejestracji niedziela 23 styczeń 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 24 styczeń 2022 - 23 sty 2022 o 13:01
Anna1990_2019 Posty 2 Data rejestracji niedziela 23 styczeń 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 24 styczeń 2022 - 24 sty 2022 o 13:26
Witam. Mam pytanie 25.12.21 nie mogłam wejść na fb po czym dostałam wiadomość że wykryto u mnie jakaś aktywność. Po wysłaniu dowodu dostałam kod zmieniłam hasło i kiedy chce wejść na konto ciągle pisze ze że przez covid nie mogą nie zweryfikować mi konta.
Co dalej? Ponownie sprawdzimy twoje konto ale że względu na covid nie mamy ludzi , oznacza to że możemy nie sprawdzić ci konta
  • jesli stwierdzimy że twoje konto jest zgodne ze standardami bd mógł korzystać z konta
  • jeśli naruszyles standardy zablokujemy ci konto

Jak chce się wylogować żeby przejść na inne konto które założyłam żeby mieć messengera to pisze
"Czy na pewno chcesz się wylogować? Za 1dzien to konto zostanie zablokowane"
Na nowym koncie nue mogę dodać komentarza nie mogę nic zrobić nawet wstawić postu bo ciągle mi spisze że ograniczyliśmy tymczasowo twój dostęp do niektórych funkcji fb. Co mam zrobić? Jak długo może to trwać? Z fb miałam połączone ig i stronę na której robię swiece sojowe przez aplikacje biznes suite. Proszę o radę
Zobacz również:

2 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
24 sty 2022 o 12:40
Cześć! Aby nie tracić czasu, radzę założyć nowe konto na Facebooku dla swojego profilu biznesowego. Będzie to szybsze i bezpieczniejsze niż czekanie na wiadomości z Facebooka.
0
Anna1990_2019 Posty 2 Data rejestracji niedziela 23 styczeń 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 24 styczeń 2022
Zmodyfikowany dnia 24 sty 2022 o 13:37
Hej. Właśnie o to chodzi że założyłam nowe konto i nie mogę z niego korzystać nawet na innym meilu. Chcąc wysłać komentarz lub złożyć życzenia mam powiadomienie ze "tymczasowo ograniczyliśmy ci korzystanie z niektórych funkcji. " Możesz nie zgodzić się z ta decyzja lub ok. Biorąc te 1pisze dziękujemy pomoże nam to w ustaleniu niektórych decyzji dla nowych członków fb. Założyłam ta aplikacje business suit i mogłam dodać 1post po czym już nie mogłam nic dodać . Także nie wiem jak w ogóle zrobić żeby założyć całkowicie wszystko od nowa czy już w ogóle nie bd miec do niczego możliwości. Nawet gdybym miała nowy nr tel i kolejny inny meil
0
Dołącz do nas!