Atak hakera na konto Facebook

Zamknięty
klaudia123 - 30 lis 2021 o 22:53
 Krzysztof - 26 cze 2022 o 23:06
Witam,
16 listopada moje konto zostało zaatakowane przez hakera, który udostępnił na profilu filmik naruszający bardzo zasady Facebooka. Zaczęłam dostawać masę wiadomości i gdy już podniosłam telefon by zobaczyć co się dzieje było za późno, a konto zostało zablokowane. Przesłałam zdjęcie dowodu osobistego. Minęły już dwa tygodnie, czy możliwe jest, że już nie odzyskam konta? :((
Zobacz również:

3 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 689
3 gru 2021 o 17:53
Cześć! Możesz ponownie napisać na Facebooku! Klaudia, czy używałaś tego formularza?

https://www.facebook.com/hacked
0
Gdy wchodzę w link pojawia się komunikat „ Klaudia, nie zgadzasz się z decyzją
W DNIU 16 LISTOPADA 2021
Zwykle sprawdzenie informacji trwa nieco ponad jeden dzień.
Twoje konto jest niewidoczne dla osób na Facebooku i nie możesz go używać.”
0
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 689
6 gru 2021 o 15:58
Podczas procesu sprawdzania Twoje konto nie będzie dostępne i musisz poczekać, aż Facebook zakończy sprawdzanie. Co możemy zrobić!... Tylko trzeba poczekać...
0
Miałem podobny problem, wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Wysłałem zdjęcie dowodu osobistego i czekam już tydzień. Jestem ciekaw jak rozwinęła się Twoja sprawa. Udało Ci się uzyskać dostęp do konta? Wymagało to od Ciebie podjęcia dodatkowych kroków?
0
Dołącz do nas!