Problem z przeglądarkami

Zamknięty
Dami1111 - 9 wrz 2021 o 11:48
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 17 wrz 2021 o 16:39
Witam. Mam prośbę z przeglądarkami a chodzi o to że internet działa, a żadna z przeglądarek nie działa. Próbowałem juz tak jak tutaj było na forum pisane żeby zresetować ale to dalej nic daje. Jaki to jest powód i co mam robić?

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
17 wrz 2021 o 16:39
Cześć! Jakie urządzenie/system posiadasz? Jeśli masz system Windows:

Jeśli jesteś w sieci domowej, odłącz zasilanie routera i modemu szerokopasmowego. Pozostaw je odłączone na dziesięć sekund, a następnie podłącz je ponownie.
Ponadto należy ponownie sprawdzić, czy rzeczywiście nie ma problemów z siecią. Jeśli łączna liczba wysłanych pakietów jest równa pakietom odebranym, sieć działa poprawnie. Jeśli jednak rzeczywiście występują jakieś straty w pakietach, oznacza to problemy z Internetem.

Udaj się do menu Start i wyszukaj i uruchom wiersz polecenia.
Wpisz ping google.com i naciśnij Enter

Jeśli wymiana danych ma miejsce z utratą pakietów, powinieneś wypróbować pewne poprawki związane z siecią, takie jak ponowne uruchomienie routera, przełączenie do innej sieci, itd.
Jeśli jednak nie nastąpi utrata danych, oto kilka innych obejść, które możesz wypróbować.

W takim przypadku spróbuj wyczyścić pamięć podręczną DNS i zaktualizować sterowniki sieciowe.
0
Dołącz do nas!