Nie otrzymuję kodu bezpieczeństwa od facebooka

Zamknięty
Ashitaka - 10 lis 2020 o 09:05
 Ashitska - 3 sty 2021 o 14:44
Dzień dobry, kilka dni temu otzymałem informację o tym, że moje hasło do facebooka zostało zmienione, mimo iż nic nie zmieniałem. Więc na moim emailu kliknąłem opcję bezpieczeństwa i hasło sam zmieniłem. Sesje wygasły na wszystkich urządzeniach i włączyła się podczas logowania weryfikacja dwuetapowa. Kod jednak nie przychodzi. Skontaktowałem się z fb, wysłałem im też dowód tożsamości w formularzu ale mam inny rok urodzenia na swoim koncie więc nie wiem czy to zadziała. Bardzo mi zależy na zachowaniu swojego konta

4 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 689
11 gru 2020 o 17:57
Witam! Czy sprawdziłeś wszystkie te punkty?
1
Hej, czy już sobie poradziłeś z tym? Mam ten sam problem
0
Hej tak, w dość nietypowy sposób. Odzyskałem konto, dlatego że ponownie hasło zostało przez kogoś zmienione. Tak samo e mail. Uruchomiłem procedurę zabezpieczania konta i kliknąłem, że nie mam dostępu do podanego na koncie e maila i podałem inny. Dodatkowo trzeba było wysłać dowód tożsamości. W krótkim czasie dostałem tam wiadomość od fb i dane zostały zmienione. Oczywiście problem z weryfikacją dwuetapową się nie rozwiązał ale z nowym e mailem nie było problemu, chociaż dowód trzeba było wysłać ponownie. Nadmienię, że konto było dla mnie dość ważne dlatego zdecydowałem się na taki krok. Inaczej niczego takiego bym im nie wysyłał
0
Możesz napisać jak uruchomiłeś procedurę zabezpieczenia konta bez dostępu do Facebooka? Mam to samo, ktoś zmienił mi maila, na którego przychodzą kody i nie mam dostepu do swojego konta :( A bardzo mi zależy.
0
Próbuj zalogować się starymi danymi i kiedy wyskoczy Ci, że zostały wprowadzone złe, pod spodem powinnaś mieć możliwość uruchomienia tej procedury.
0
Dołącz do nas!