Też problem z odsyskaniem konta na messengerze bez facebooka

Zamknięty
misieks911 Posty 2 Data rejestracji niedziela 3 listopad 2019 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 listopad 2019 - 3 lis 2019 o 22:01
misieks911 Posty 2 Data rejestracji niedziela 3 listopad 2019 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 listopad 2019 - 5 lis 2019 o 09:15
Mam konto nie powiązane z facebookiem, próbuję się zalogować podając nr telefonu, albo odzyskując hasło, jedyne co podaje to nr telefonu właśnie a w odpowiedzi dostaje komunikat, że
"podany przez ciebie adres email został już zarejestrowany, ale twoje konto nie zostało jeszcze potwierdzone. Wkrótce otrzymasz wiadomość email z informacjami na temat sposobu potwierdzenia konta"
Totalny bezsens bo żadnego adresu email nie podaję i nie pamiętam czy w ogóle kiedykolwiek podawałem, bo konto było zakładane dawno, ale na nr telefonu a nawet jakbym podał maila to i tak nie dostaję na niego żadnego powiadomienia... Miał ktoś podobny problem?

1 odpowiedzi

LuizaFrytka Posty 83 Data rejestracji środa 19 październik 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 7 listopad 2019 197
4 lis 2019 o 23:01
Czyli nigdy nie podawałeś adresu email do tego konta?
Próbowałeś korzystać z opcji "nie pamiętam nazwy"?
0
misieks911 Posty 2 Data rejestracji niedziela 3 listopad 2019 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 listopad 2019
5 lis 2019 o 09:15
konto było zakładane jakieś 2 lata temu, więc łowy sobie nie dam uciąć, ale wydaje mi się że nie. W każdym razie teraz przy probie odzyskania go podawałem tylko nr telefonu, a w odpowiedzi i tak dostawałem komunikat że adres mailowy który podałem itd. jak wyżej. Gdzieś w innym wątku na forum ktoś poleca próbę założenia nowego konta o takiej samej nazwie, co ma doprowadzić do sytuacji, że msg najpierw skojarzy to "nowe" konto z poprzednim i zapyta czy to nie ty. Spróbowałem, założyłem nowe indentyczne konto i owszem było pytanie "czy to nie ja" ale odnosiło się do jakichś innych nie moich kont... Więc efekt jest taki, że to nowe konto o identycznej nazwie jak stare zostało założone, a po starym, obawiam się wszelki słuch zaginął...

Gdzie jest opcja "nie pamiętam nazwy"? ja przy próbie zalogowania do czystego, świeżo zainstalowanego msg mam tylko opcję "nie pamiętam hasła" i aby je odzyskać podaję nr telefonu jw.
0
Dołącz do nas!