Relacje na Instagramie

Zamknięty
Oljaaa Posty 4 Data rejestracji piątek 9 sierpień 2019 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 12 sierpień 2019 - 12 sie 2019 o 01:01
LuizaFrytka Posty 83 Data rejestracji środa 19 październik 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 7 listopad 2019 - 22 sie 2019 o 13:23
Dzień dobry,



Mam podobny problem nie widzę relacji na Instagramie przychodza mi powiadomienia o relacjach z kogoś konta lecz nawet gdy wejdę w powiadomienia pisze relacja nie dostępna. W pasku u góry gdzie miałam relacje znajomych mam 1 live zapisany w której nawet jak wchodzę Jets czarny ekran i nie mogę załadować i jak ktoś miał live to właśnie tam zamiast relacji dochodzą zapisy których nie mogę oglądać.Nawet jak wchodzę na konto tej osoby której relacje chce zobaczyć to nie mam.probowalam już dużo ale nic nie daje . Wyłączyłam telefon i włączyłam.odinstalowalam insta I zainstalowałam z powrotem nic. Założyłam inne konta i dalej nic i to tylko na telefonie na laptopie mogę oglądać.Mam dobry internet. Pamięć w telefonie też mam niewiem co się stało to od kilku dni. POMOCY !!!!!!! WAŻNE

1 odpowiedzi

LuizaFrytka Posty 83 Data rejestracji środa 19 październik 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 7 listopad 2019 197
22 sie 2019 o 13:23
Cześć,

Od jak dawna masz ten problem? Zmieniłaś telefon?
0
Dołącz do nas!