Jak wyczyścić klawiaturę w laptopie Acer?

Rozwiązany/Zamknięty
Edna - 3 lip 2014 o 10:48
 poxi - 11 mar 2015 o 16:28
Witam, wiem, że był podobny temat, ale ja mam konkretny problem, nie chodzi mi o sprzęt komputerowy tylko o klawiaturę w laptopie, boję sie ją czyścić tym sprzężonym powietrzem, żeby nic nie wyciekło i nie zalało, czy są jakies inne metody?
Zobacz również:

6 odpowiedzi

nie masz się co bać sprzężonego powietrza pod warunkiem, że przystępując do czyszczenia komputer jest wyłączony, te powietrza do tego właśnie służą, więc nie ma się co obawiać
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
3 lip 2014 o 13:11
Możesz też, jeśli laptop jest porządnie zabrudzony, odkręcić i wyjąć klawiaturę. Nie wiem, jaki to model, ale na spodzie laptopa są często zaznaczone konkretne śrubki, które trzeba wykręcić, aby odkręcić klawiaturę.
Nie, samemu nie warto odkręcać klawiatury, szczególnie w laptopie....lepiej zanieść do serwisu.
No, ja się na tym nie znam za bardzo, a czy ktoś się orientuje, ile kosztuje taka usługa?
Piotrek9798 Posty 276 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 28 sierpień 2015 331
7 lis 2014 o 07:08
Nie wiem, ale myślę, że nie kosztuje dużo.
a jak ktoś był chory i chcę odkazić klawiaturkę to jak zrobić? te same sposoby, co podaliście starczą?
Dołącz do nas!