Jak wyczyścić klawiaturę w laptopie Acer?

Rozwiązany/Zamknięty
Edna - 3 lip 2014 o 10:48
 poxi - 11 mar 2015 o 16:28
Witam, wiem, że był podobny temat, ale ja mam konkretny problem, nie chodzi mi o sprzęt komputerowy tylko o klawiaturę w laptopie, boję sie ją czyścić tym sprzężonym powietrzem, żeby nic nie wyciekło i nie zalało, czy są jakies inne metody?
Zobacz również:

6 odpowiedzi

nie masz się co bać sprzężonego powietrza pod warunkiem, że przystępując do czyszczenia komputer jest wyłączony, te powietrza do tego właśnie służą, więc nie ma się co obawiać
1
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
3 lip 2014 o 13:11
Możesz też, jeśli laptop jest porządnie zabrudzony, odkręcić i wyjąć klawiaturę. Nie wiem, jaki to model, ale na spodzie laptopa są często zaznaczone konkretne śrubki, które trzeba wykręcić, aby odkręcić klawiaturę.
0
Nie, samemu nie warto odkręcać klawiatury, szczególnie w laptopie....lepiej zanieść do serwisu.
0
No, ja się na tym nie znam za bardzo, a czy ktoś się orientuje, ile kosztuje taka usługa?
0
Piotrek9798 Posty 276 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 28 sierpień 2015 331
7 lis 2014 o 07:08
Nie wiem, ale myślę, że nie kosztuje dużo.
0
a jak ktoś był chory i chcę odkazić klawiaturkę to jak zrobić? te same sposoby, co podaliście starczą?
0
Dołącz do nas!