Jak wyczyścić klawiaturę w laptopie Acer? [Rozwiązany/Zamknięty ]

Edna - 3 lip 2014 o 10:48 - Ostatnia odpowiedź:  poxi
- 11 mar 2015 o 16:28
Witam, wiem, że był podobny temat, ale ja mam konkretny problem, nie chodzi mi o sprzęt komputerowy tylko o klawiaturę w laptopie, boję sie ją czyścić tym sprzężonym powietrzem, żeby nic nie wyciekło i nie zalało, czy są jakies inne metody?
Zobacz więcej 

6 odpowiedzi

0
Przydatny
nie masz się co bać sprzężonego powietrza pod warunkiem, że przystępując do czyszczenia komputer jest wyłączony, te powietrza do tego właśnie służą, więc nie ma się co obawiać
Karolllla 2904 Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracjiModeratorStatus poniedziałek 21 maj 2018 Ostatnio zalogowany - 3 lip 2014 o 13:11
0
Przydatny
Możesz też, jeśli laptop jest porządnie zabrudzony, odkręcić i wyjąć klawiaturę. Nie wiem, jaki to model, ale na spodzie laptopa są często zaznaczone konkretne śrubki, które trzeba wykręcić, aby odkręcić klawiaturę.
0
Przydatny
Nie, samemu nie warto odkręcać klawiatury, szczególnie w laptopie....lepiej zanieść do serwisu.
0
Przydatny
No, ja się na tym nie znam za bardzo, a czy ktoś się orientuje, ile kosztuje taka usługa?
Piotrek9798 276 Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji piątek 28 sierpień 2015 Ostatnio zalogowany - 7 lis 2014 o 07:08
0
Przydatny
Nie wiem, ale myślę, że nie kosztuje dużo.
0
Przydatny
a jak ktoś był chory i chcę odkazić klawiaturkę to jak zrobić? te same sposoby, co podaliście starczą?