Nie mogę nic pobrać na komputer co robić?

Rozwiązany/Zamknięty
dizaster - 2 lip 2014 o 14:31
 anonimus - 25 paź 2015 o 21:35
Witam wszystkich i bardzo bardzo proszę o pomoc. Od paru dni nie mogę nic pobrać z Internetu, za każdym razem jak chcę to zrobić, to mam komunikat, że program Internet Explorer nie odpowiada i koniec, nic nie można pobrać. Wcześniej działało ok, pobrałem program do otwierania torrentów, po tym przestało działać, odinstalowałem już i program i torrenty, ale nic to nie pomogło. Proszę o rady, nie wiem kompletnie co zrobić.

6 odpowiedzi

Mam nadzieję, że to pomoże, ale nie wiem jak przejść do ustawień zaawansowanych, powiedzcie mi jeszcze to?
8
Ustawienia bezpieczeństwa Twojego komputera powodją blokowanie tego pliku.
Źródło:
-1
Musiałbyś przywrócić w ustawieniach zaawansowanych Explorera przywrócić ustawienia fabryczne, a i na wszelki wypadek przeczyść kompa programem antywirusowym albo i CCleaner i spróbuj jeszcze raz.
7
nie wiem jak ale pomogło. wielkie dzięki
3
Pomoc Informatyczna
21 wrz 2014 o 10:24
dizaster oczywiscie ze pomaga bo tez mial*m taki problem noi sie udalo. ccleaner dla mnie to nie zaufany program wole internet security :) skanuje nim noi jest extra ;)
co do tego niezaufane pliki wywalone i pamietaj jak masz pelny kosz to go opróżniaj ;) zeby zatwierdzic skanowanie wirusów
3
Jeśli to nie jest Win 8 to w większości będzie tak Start/ Internet Explorer/ Narzędzia/ Opcje internetowe/ Zaawansowane/Przywróć ustawienia zaawansowane.
1
ja tez tak zrobilem i nie dziala
1
ale którym ccleaner czy tym drugim?
0
Dołącz do nas!