Witajcie, Od kilku dni nie mogę udostępnić posta na fb

Zamknięty
Nnn1 Posty 1 Data rejestracji piątek 23 wrzesień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 23 wrzesień 2022 - Zmodyfikowany dnia 23 wrz 2022 o 21:08
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 27 wrz 2022 o 14:53

Nie mogę udostępnić posta ze swojej strony na fb w grupie, gdy dotykam opcji opublikuj wyświetla się informacja że strona jest niedostępna lub link uszkodzony.

Od ponad tygodnia nie mogę też udostępnić posta ze swojego profilu na swoją stronę, również pisze strona niedostępna lub link uszkodzony. 

Czyjś post mogę udostępnić zarówno na swój profil jak i na swoją stronę.

Mam jeszcze pytanie odnośnie promocji postów na fb. Bo od kilku dni mam tą opcję nieaktywną, mimo że sprawdzałam, że moja strona nie ma żadnych restrykcji. 

Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
27 wrz 2022 o 14:53

Witam! Jest kilka rzeczy, które możesz sprawdzić/wykonać, aby to zadziałało. Przede wszystkim upewnij się, że w ustawieniach twojego konta na Facebooku twoje posty są publiczne. Potem... Czy korzystasz z Facebooka na telefonie komórkowym czy na komputerze? (może być kilka problemów w zależności od gadżetu).

0
Dołącz do nas!