Odzyskanie obserwowanych, których nazw nie pamiętasz

Zamknięty
hebcia - 15 mar 2019 o 10:27
moto-rowy Posty 159 Data rejestracji czwartek 11 grudzień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 18 marzec 2019 - 18 mar 2019 o 08:09
Dzień dobry,

W wyniku działania osób trzecich przestałam obserwować osoby, których niektórych nazw nie pamiętam i nie wiem jak ich odnaleźć i ponownie zacząć obserwować. Czy jest możliwe uzyskanie informacji kogo kiedyś obserwowałam i przestałam? Jeśli nie to jak mogę chociaż odnaleźć posty, które polubiłam? Znalazłam instrukcje na ten temat, ale ja niestety (nawet po aktualizacji) nie mam tej funkcji w ustawieniach. Jak wchodzę na swój profil to w prawym górnym rogu nie mam trzech kropek tylko kreski i w ustawieniach mam tylko:
- twoja aktywność;
- znacznik nazwy;
- zapisano;
- bliscy znajomi;
- odkrywaj osoby i
- otwórz facebooka,
nie mam zakładki "konto" i polubione posty.

Z góry bardzo dziękuję

Konfiguracja: Windows / Edge 17.17134

1 odpowiedzi

moto-rowy Posty 159 Data rejestracji czwartek 11 grudzień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 18 marzec 2019 414
18 mar 2019 o 08:09
Cześć,
Zacząłbym od Dziennika aktywności, tam powinny być odnotowane wszystkie twoje polubienia i odlubienia. Zaloguj się do FB, kliknij w odwróconą strzałkę w prawym, górnym rogu i tam, z listy, wybierz Dziennik aktywności.
0
Dołącz do nas!