Jak poprawić słabą jakość nagrań wideo? [Rozwiązany/Zamknięty ]

skaczacypies 68 Posty piątek 10 październik 2014Data rejestracji piątek 23 wrzesień 2016 Ostatnio zalogowany - 10 paź 2014 o 16:02 - Ostatnia odpowiedź:  liliput
- 13 paź 2014 o 10:39
hejka mam wideo od wujka zrobione z komórki. nie wiem nawet z jakiej po prostu zrzuciłem na komputer. jest w fatalnej jakości, można to jakoś naprawić? żeby była lepsza jakość nagrania wideo?
Zobacz więcej 

4 odpowiedzi

kaskaskoura 70 Posty piątek 10 październik 2014Data rejestracji 2 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 10 paź 2014 o 16:04
+1
Przydatny
Cześć,

ogólnie nie znam się na temacie. Czytałam jednak niedawno, że program Blurry Video Clearer Free pozwala na łatwe poprawianie klipów wideo w słabej jakości. Przetestuj i daj znać, czy warto.

http://www.download.net.pl/jak-poprawic-slaba-jakosc-nagran-wideo/n/4917/
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
+1
Przydatny
Jest też programik Video Enhancer, w wersji próbnej za darmo na 30 dni, zwiększa rozdzielczość, lepiej widać.
+1
Przydatny
Ja kiedyś używałem CinemaHD. Było to wieki temu, wtedy była chyba wersja 2, teraz jest 4, ale program działał bez zarzutu. Głównie poprawiał rozdzielczość, efekty były naprawdę widoczne.
0
Przydatny
Kiedyś korzystałem z vReveal, ale ostatnio widziałem, że strona wydawcy już nie działa, więc nie wiem o co chodzi, chyba już zniknął z zasięgu, w każdym razie na Windowsie się spoko sprawdzał.