Jak poprawić słabą jakość nagrań wideo?

Rozwiązany/Zamknięty
skaczacypies Posty 63 Data rejestracji piątek 10 październik 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 23 wrzesień 2016 - Zmodyfikowany dnia 2 sty 2019 o 08:03
 Mikita - 21 sty 2023 o 20:28
Hejka,

Mam wideo od wujka zrobione z komórki. Nie wiem nawet z jakiej po prostu zrzuciłem na komputer. Jest w fatalnej jakości, czy można to jakoś poprawić? Zrobić coś, żeby jakoś nagrania była lepsza?

4 odpowiedzi

kaskaskoura Posty 67 Data rejestracji piątek 10 październik 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 2 październik 2016 32
Zmodyfikowany dnia 2 sty 2019 o 08:03
Cześć,

Czytałam jednak niedawno, że program Blurry Video Clearer Free pozwala na łatwe poprawianie klipów wideo w słabej jakości. Przetestuj i daj znać, czy warto.
12

Ale nie dasię zainstalować nie wiem czemu ale tak jest u mnie

0
Jest też programik Video Enhancer, w wersji próbnej za darmo na 30 dni, zwiększa rozdzielczość, lepiej widać.
6
Kiedyś korzystałem z vReveal, ale ostatnio widziałem, że strona wydawcy już nie działa, więc nie wiem o co chodzi, chyba już zniknął z zasięgu, w każdym razie na Windowsie się spoko sprawdzał.
3
Ja kiedyś używałem CinemaHD. Było to wieki temu, wtedy była chyba wersja 2, teraz jest 4, ale program działał bez zarzutu. Głównie poprawiał rozdzielczość, efekty były naprawdę widoczne.
3
Dołącz do nas!