Hasło Messenger

-
witam mój problem jest taki, zmieniłam telefon i na nim zainstalowałam messengera (mam go tylko na telefonie, nie mam konta na fb), niestety nie pamiętam tez hasła, w związku z czym postępowałam jak podpowiadało, wpisałam nr telefonu, zaznaczyłam "nie pamiętam hasła" wysłałam, otrzymałam kod, który wpisałam, dostałam możliwość wpisania nowego 6 znakowego hasła, które wpisałam, po czym chciałam się zalogować do messengera, wpisałam nr telefonu nowe 6 znakowe hasło, a tu zonk, hasło nieprawidłowe, co mam i jak zrobić, może ze mną jest coś nie tak i coś źle robię, dodam, iż robiłam to już kilkakrotnie i za każdym razem zonk, hasło nieprawidłowe
Zobacz więcej 

Twoja odpowiedź

3 odpowiedzi

Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 10 grudzień 2018
0
Dziękujemy
Czy masz ten sam numer, co na poprzednim telefonie?
dodam jeszcze że próbuje się zalogować przez komputer i stronę internetową messengera, po kliknięciu nie pamiętam hasła przerzuca mnie automatycznie i dalsza część procedury jest już na stronie fb, którego ja nie mam może tam gdzieś jest pies pogrzebany, kod do zresetowania hasła, nowe hasło jest juz na stronie fb i może dotyczy właśnie fb
Skomentuj post Anna Dobrzyńska
0
Dziękujemy
Tak mam ten sam numer telefonu
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
-
Spróbuj ponownie zresetować hasło.
smaria
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Ostatnio zalogowany
11 grudzień 2018
-
A numer telefonu wpisujesz z +48 na początku?
Skomentuj post Terka
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
0
Dziękujemy
Spróbuj zrobić to, co w tej poradzie: https://pl.ccm.net/faq/12916-jak-odzyskac-haslo-do-messengera-bez-konta-na-facebooku

Chodzi mi o moment, gdy podajesz nowe hasło, ale zanim je zatwierdzisz, klikasz ikonę oka, żeby się upewnić, że hasło jest dokładnie tym ciągiem znaków, jakich chciałaś użyć.
Skomentuj post Anna Dobrzyńska