Maja
-
3 paź 2018 à 17:41
Anna Dobrzyńska
Posty1974Data rejestracjiponiedziałek 1 luty 2016StatusUżytkownikOstatnio zalogowany19 grudzień 2021
-
21 lis 2018 à 11:23
Dzień dobry,
Mam dwa konta messenger-jedno założone bez Fb a drugie po zalozeniu Fb.Dzis zmieniłam iPhone na nowy i na nowym tel jest tylko to konto z Fb a nie mogę zalogować się do tego pierwszego konta ani go dodać . Czy jest jakiś sposób aby go odzyskać ? Na starym iPhone mam nadal dwa konta .