Tajne konwersacje nie są tajne

Kolorf - 16 lip 2018 o 05:06 - Ostatnia odpowiedź:  Kolorf
- 17 lip 2018 o 05:32
Dzień dobry. Chciałem zapytać czy to normalne że tajne konwersacje msngr.są widoczne na wielu urządzeniach? Miało być tylko dla 2 urządzeń nadawcy i odbiorcy czyli tzw. End to end. A ja zalogował się jako nadawca wiadomości na dwóch tel. Jednocześnie in na obu tel. Wyświetlał a się prowadzona rozmowa z moim odbiorca. To co tu jest tajnego w tych konwersacja ch skoro każdy kto ma dostęp do mojego konta może podglądać rozmowę na innym telefonie
Zobacz więcej 

Twoja odpowiedź

3 odpowiedzi

Floreo 1690 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus piątek 10 sierpień 2018 Ostatnio zalogowany - 16 lip 2018 o 11:48
0
Dziękujemy
Tajne konwersacje należy włączyć w Messengerze. Tutaj jest instrukcja: https://pl.ccm.net/faq/9692-jak-wlaczyc-tajne-konwersacje-w-messenger
Skomentuj post Floreo
mieciu 1 Posty poniedziałek 16 lipiec 2018Data rejestracji poniedziałek 16 lipiec 2018 Ostatnio zalogowany - 16 lip 2018 o 16:13
0
Dziękujemy
Nie ma zadnych tajnych konwersacji taka jestes naiwna wszedzie Nas szpieguja i to wszystko
Skomentuj post mieciu
0
Dziękujemy
Właśnie do tego zmierzam. Tajne konwersacje nie są tajne bo można je odczytać bez problemu na innych urzadzeniach mobilnych wiec po co bawić w jakieś klucze i szyfrowania skoro jak ktoś się wlamie na konto to wszystko widzi na innym swoim telefonie. A miało być widoczne tylko na 2 urzadzeniaxh nadawcy i rozmowcy
Skomentuj post Kolorf