Tajne konwersacje nie są tajne [Rozwiązany]

- - Ostatnia odpowiedź:  Htyk - 27 paź 2018 o 17:25
Dzień dobry. Chciałem zapytać czy to normalne że tajne konwersacje msngr.są widoczne na wielu urządzeniach? Miało być tylko dla 2 urządzeń nadawcy i odbiorcy czyli tzw. End to end. A ja zalogował się jako nadawca wiadomości na dwóch tel. Jednocześnie in na obu tel. Wyświetlał a się prowadzona rozmowa z moim odbiorca. To co tu jest tajnego w tych konwersacja ch skoro każdy kto ma dostęp do mojego konta może podglądać rozmowę na innym telefonie
Zobacz więcej 

Twoja odpowiedź

4 odpowiedzi

Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 10 grudzień 2018
0
Dziękujemy
Tajne konwersacje należy włączyć w Messengerze. Tutaj jest instrukcja: https://pl.ccm.net/faq/9692-jak-wlaczyc-tajne-konwersacje-w-messenger
Skomentuj post Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 16 lipiec 2018
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 16 lipiec 2018
0
Dziękujemy
Nie ma zadnych tajnych konwersacji taka jestes naiwna wszedzie Nas szpieguja i to wszystko
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
-
Każda nasza aktywność - wykonywanie zdjęć, wysyłanie wiadomości, historia wyszukiwania w przeglądarce - może zostać w sprzyjających warunkach przeczytana przez postronne osoby. Zdrowy rozsądek może nas wspomóc w ochronie naszej prywatności.
Skomentuj post mieciu
0
Dziękujemy
Właśnie do tego zmierzam. Tajne konwersacje nie są tajne bo można je odczytać bez problemu na innych urzadzeniach mobilnych wiec po co bawić w jakieś klucze i szyfrowania skoro jak ktoś się wlamie na konto to wszystko widzi na innym swoim telefonie. A miało być widoczne tylko na 2 urzadzeniaxh nadawcy i rozmowcy
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
-
Tajna konwersacja jest widoczna jedynie na urządzeniu nadawcy i odbiorcy. Pozostałe konwersacje Messengera są widoczne po zalogowaniu się na każdym urządzeniu.
> Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
-
Pozostałe owszem ale tajne również widać na innych zalogowanych urzadzeniach. Sprawdzone niestety.
Karolina Świdrak
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 26 listopad 2018
-
Dokładnie tak. Jeśli odbiorca tajnej konwersacji zaloguje się na kilku urządzeniach, widzi tajne wiadomości na kilku urządzeniach.
> Karolina Świdrak
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 26 listopad 2018
-
PopieraM tak właśnie jest. Wiec nie są to bezpieczne rozmowy
Skomentuj post Kolorf
0
Dziękujemy
Wiec właśnie widać na wszystkich mobilnych urządzeniach tajna rozmowę a miała dawać poufność w przypadku jakby ktoś poznał hasło i się zalogował na moje konto to niby miał na swoim urządzeniu nie widzieć mojej tajne rozmowy. Nic nie dają tę tajne konwersacje.
Skomentuj post Htyk