Jak odblokować Facebooka [Rozwiązany]

Bezradny - 1 sty 2018 o 01:31 - Ostatnia odpowiedź:  sylwia
- 15 paź 2018 o 01:22
Pomocy nie pamiętam hasła do fb jak próbowałam przywrócić hasło zablokowałam wszystko na amen pojawia się komunikat że muszę chwilę odczekać aby wygenerowac nowy kod czekam pół dnia i nic dalej to samo na dodatek mój profil znikł z fb i z messengera pomocy
Zobacz więcej 

Twoja odpowiedź

4 odpowiedzi

Karolllla 3087 Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracjiModeratorStatus poniedziałek 15 październik 2018 Ostatnio zalogowany - 2 sty 2018 o 07:57
0
Dziękujemy
Przy licznych, nieudanych próbach logowania, FB zwykle blokuje konto na kilka godzin a nawet dni. Udało Ci się rozwiązać ten problem?
Skomentuj post Karolllla
magdalenawiwatowska - 20 wrz 2018 o 08:36
0
Dziękujemy
hej Karolina , mam problem jak moge odzyskac zablokowane konta na fb .Bardzo proszę o pomoc
magda
Karolllla 3087 Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracjiModeratorStatus poniedziałek 15 październik 2018 Ostatnio zalogowany - 21 wrz 2018 o 07:46
A co się stało, że konto jest zablokowane? Dostałaś jakiś komunikat? Proszono cię o zweryfikowanie tożsamości?
Witam FB zablokował mi dostęp do konta i każe potwierdzić tożsamość ale jak w to wchodzę to wyskakuje e mail tego e mail już nie mam i co mogę zrobić jak pisze odwołanie się podaje numer telefonu to ciągle wyskakuje komunikat że błędny e mail
Skomentuj post magdalenawiwatowska