Problem z publikacją treningu na Endomondo

Rozwiązany/Zamknięty
Krzysiek85 - Zmodyfikowany dnia 10 paź 2017 o 11:40
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 13 paź 2017 o 09:05
witam,
widzialem tutaj sporo postow na temat endomondo, ale nie znalazlem rozwiazania mojego problemu. moj problem polega na tym ze nie moge publikowac treningu na facebooku bezposrednio ze strony endomondo, kiedy wchodze w historie treningu pojawia mi sie tylko mozliwosc publikacji na twitterze (pomimo tego ze nawet nie jest tam ustawione konto twittera) natomiast brak jest mozliwosci na facebooku. dodam tylko ze z aplikacji w telefonie publikowanie na facebooku nie stanowi zadnego problemu. czyli chyba wychodzi na to ze endomondo jest polaczone z kontem na facebooku poprawnie. mial ktos taki problem?

1 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
13 paź 2017 o 09:05
Szukałam opisu Twojego problemu, ale nie znalazłam zbyt wiele. Czy próbowałeś zresetować połączenie FB-Endomondo? Trzeba to najlepiej zrobić zarówno od strony Endomondo, jak i od strony Facebooka.

Najpierw na stronie Endomondo odłącz FB, pozostań zalogowany w Endo.

W nowej zakładce otwórz FB, zaloguj się. Przejdź Ustawienia > Aplikacje > Endomondo i odłącz aplikację.

Teraz wróć do zakładki z Endomondo i ponownie połącz się z FB.
1
Dołącz do nas!
Zobacz również