Zmiana/odzyskanie hasła [Rozwiązany/Zamknięty ]

MaryB89 1 Posty sobota 24 czerwiec 2017Data rejestracji 24 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 24 cze 2017 o 22:18 - Ostatnia odpowiedź: Floreo 1775 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus 11 październik 2018 Ostatnio zalogowany
- 28 cze 2017 o 12:28
Witam. Zapomniałam hasła do Gmail i nie mogę go zmienić. Hasło mam zapamiętane w przeglądarce, dlatego nadal mogę go urzywać, ale nie mogę wejść na swoją skrzynię na innym urządzeniu. Po weryfikacji nr telefonu, kodów przysyłanych smsem, podaniu konta pomocniczeno i wpisywaniu kodów przysyłanych na konto pomocniczege, cały czas wyskakuje kominikat "Nie udało nam się ustalić, że konto jest Twoje". Sprawdziłam w ustawieniach przeglądarki, gdzie można podejrzeć hasło. Niestety jest tam informacja, że hasło nie sotało zapamiętane (mimo to nadal mogę przeglądać skrzynkę z kompa). Ostatnia zmiana hasła była w lutym br i przeszła bezproblemowo. Próbowałam dzwonić na Gmail Custom Service jednakże sygnał milknie po kilky sekundach. Bardzo proszę o pomoc.
Zobacz więcej 

1 odpowiedź

Floreo 1775 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus 11 październik 2018 Ostatnio zalogowany - 28 cze 2017 o 12:28
0
Dziękujemy
Czyli jak robisz to, co w tej poradzie, to nie widzisz hasła?