Gmail - jak odbierać maile z dwóch adresów w aplikacji mobilnej [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
-
 kasia -
Dzień dobry, kiedyś miałam już włączoną taka opcję, ale było to na poprzednim telefonie. Teraz nie umiem.

Chodzi mi o to, że mam telefon z Androidem, korzystam z aplikacji Gmail. Chciałabym odbierać w niej maile z dwóch adresów - prywatnego i służbowego.

Będę wdzięczna za instrukcję!

6 odpowiedzi

A nie wystarczy, że na Twój adres prywatny zrobisz przekierowanie maili z drugiego adresu na komputerze i dopiero całość skonfigurujesz żeby to widzieć na telefonie? Tak mnie się wydaje logiczne to.
To może być jakieś rozwiązanie, a jak to zrobić?
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 12 sierpień 2019
160
Ustawienia/Konto/Sprawdź pocztę na innych kontach/Dodaj posiadanie konto pocztowe POP3 . Potem podajesz adres konta i hasło, ustawiasz swoje opcje i na koniec jak już wszystko ustawisz dajesz Dodaj Konto i od tej pory dostajesz pocztę na obydwa.
Ja wiem, że w aplikacji mobilnej można zdefiniować dwa konta i przełączać się swobodnie między jednym a drugim.

Bez żadnych przekierowań. Wiem, że się da, ale nie wiem, jak.
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 28 sierpień 2015
270
Ale z przełączaniem to to jest tak jak na desktopie, że wylogowujesz się z jednego, logujesz na inne, a tu koleżanka chciała odbierać jednocześnie przecież, moim zdaniem to jest dobra opcja, ta proponowana przez markuspololo
Rzeczywiście, zrobiłam tak, jak pisał markus. Jest ok, dzięki!