Gmail - jak odbierać maile z dwóch adresów w aplikacji mobilnej

Rozwiązany/Zamknięty
kasia - 18 cze 2014 o 12:17
 kasia - 25 cze 2014 o 15:07
Dzień dobry, kiedyś miałam już włączoną taka opcję, ale było to na poprzednim telefonie. Teraz nie umiem.

Chodzi mi o to, że mam telefon z Androidem, korzystam z aplikacji Gmail. Chciałabym odbierać w niej maile z dwóch adresów - prywatnego i służbowego.

Będę wdzięczna za instrukcję!

6 odpowiedzi

A nie wystarczy, że na Twój adres prywatny zrobisz przekierowanie maili z drugiego adresu na komputerze i dopiero całość skonfigurujesz żeby to widzieć na telefonie? Tak mnie się wydaje logiczne to.
0
To może być jakieś rozwiązanie, a jak to zrobić?
0
markuspololo Posty 323 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 12 sierpień 2019 259
18 cze 2014 o 17:12
Ustawienia/Konto/Sprawdź pocztę na innych kontach/Dodaj posiadanie konto pocztowe POP3 . Potem podajesz adres konta i hasło, ustawiasz swoje opcje i na koniec jak już wszystko ustawisz dajesz Dodaj Konto i od tej pory dostajesz pocztę na obydwa.
0
Ja wiem, że w aplikacji mobilnej można zdefiniować dwa konta i przełączać się swobodnie między jednym a drugim.

Bez żadnych przekierowań. Wiem, że się da, ale nie wiem, jak.
0
Piotrek9798 Posty 276 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 28 sierpień 2015 331
24 cze 2014 o 10:29
Ale z przełączaniem to to jest tak jak na desktopie, że wylogowujesz się z jednego, logujesz na inne, a tu koleżanka chciała odbierać jednocześnie przecież, moim zdaniem to jest dobra opcja, ta proponowana przez markuspololo
0
Rzeczywiście, zrobiłam tak, jak pisał markus. Jest ok, dzięki!
0
Dołącz do nas!