Aplikacja Pixel Gun 3D została zatrzymana

Rozwiązany/Zamknięty
kedziorek340 Posty 1 Data rejestracji czwartek 1 październik 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 1 październik 2015 - 1 paź 2015 o 20:43
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 - 7 paź 2015 o 11:27
Witam, mam problem z grą Pixel Gun 3D. Gdy wchodzę na jedną z map, wyrzuca mnie z gry, i wtedy wyskakuje komunikat: Aplikacja Pixel Gun 3D została zatrzymana. Czyściłem dane, wymusiłem zatrzymanie, resetowałem do ustawień fabrycznych, ale to wciąż nie pomogło! Proszę o pomoc! Od miesiąca się męczę z tym błędem!



2 odpowiedzi

Hej, jest możliwe, że jest jakiś wewnętrzny błąd w apce i na niektórych telefonach (np na Xperii) się może zawieszać.
Ok, dane wyczyszczone, reset, ustawienia fabryczne zrobione, a próbowałeś odinstalować i ponownie zainstalować grę, też nic nie daje?

Jeśli to jest jedyna gra, w której tak się dzieje, to wszystko wskazuje na to, że błąd jest w apce, więc najlepiej skontaktować się z ich supportem, bo pewnie mają oni jakiś bug.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
7 paź 2015 o 11:27
Najlepiej odinstalować i zainstalować podobnie. Albo wymusić ręczną aktualizację, programiści zwykle sami wyłapują takie błędy i poprawiają je w kolejnej wersji.
0
Dołącz do nas!
Zobacz również