Co robić, by mail nie wpadał do spamu

Rozwiązany/Zamknięty
Weronka - Zmodyfikowany dnia 4 sty 2019 o 23:05
 Margarita - 30 maj 2014 o 16:51
Dzień dobry, mam pytanko i liczę, że mi pomożecie bo sama sobie poradzić nie umiem.

Ma pocztę na Gmailu. Mail od jednego nadawcy uporczywie wpada mi do skrzynki ze spamem. Próbowałam go przenosić do folderu Odebrane, ustawiać jakieś reguły, nic nie pomaga.

To ważne maile i nie mogę ich odczytywać po tygodniu, a tak to niestety teraz wygląda...

Pomocy!
Zobacz również:

4 odpowiedzi

markuspololo Posty 323 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 12 sierpień 2019 259
30 maj 2014 o 11:50
Hej, myślę, że musiałabyś sprawdzić dwie rzeczy: czy maile od tej osoby wpadają do spamu tylko Tobie, czy może komuś jeszcze, a dwa: czy ta osoba nie ma przypadkiem w podpisie dodanych linków? Wydaje się banalne, ale antyspam Google jest dosyć czuły i wcale bym się nie zdziwił, gdyby chodziło o to.
4
Meastrio Posty 402 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 1 sierpień 2017 286
30 maj 2014 o 13:23
A jak nie to samo przeniesienie do folderu Odebrane nie wysatrczy, musisz zaznaczyć wiadomość i kliknąć w opcję na pasku "To nie jest Spam".
2
Z tego co wiem, maile od tej firmy, wpadają do spamu nie tylko mnie. Co do linków - to nie osoba, to firma i są linki w mailu.

Próbowałam klikać w "To nie jest spam". Wtedy jeden mail - ten, na którym kliknęłam - trafia do odebranych. Ale potem, kolejne znów lądują w spamie :(
1
No to albo poproś o usunięcie linku z podpisu, albo sprawdzaj spam codziennie, bo raczej innej opcji nie ma, skoro mówisz, że opcja "To nie spam" nie działa., ewentualnie przenieś wszystkie maile od nadawcy do Odebranych. Swoją drogą, wydaje mi się, dziwne, żeby maile od nadawcy, z którym korespondujesz trafiały do spamu.
0
Dołącz do nas!