Zasygnalizuj

Viber na PC. Mam już w telefonie. PC nie reaguje na nr telefonu [Rozwiązany]

zadaj pytanie pruszczak 1Posty piątek 15 wrzesień 2017Data rejestracji piątek 15 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 19 wrz 2017 o 08:33 przez Floreo
Witajcie Eksperci!
Używam Vibera w Samsungu S4. Działa jak należy. Właśnie zainstalowałem Vibera na PC (z Windowsem 10). Niestety nie przechodzi przez proces logowania. Pyta o mój nr telefonu. Wybieram kraj i wpisuję nr komórki na której używam Vibera (bez zera) i przez ułamek sekundy pojawia się ekran "connecting to Viber" i za chwilę ponownie pojawia się ekran z polem do wpisania numeru telefonu. I tak mogę sobie ten numer telefonu zatwierdzać w nieskończoność. Nic się więcej nie dzieje. Na telefon nie przychodzą żadne smsy z kodami autoryzacji ani inne informacje. Porażka. Nie wiem co z tym fantem zrobić. Proszę o pomoc!
Z góry dziękuję.
Przydatny
+1
bardziej mniej
Wpisujesz numer komórki z prefiksem +48 i bez zera? Jeśli tak, a aplikacja nie działa, to najprościej odinstalować Vibera z komputera i zainstalować ponownie.

Możesz także zerknąć do porady, w której opisaliśmy zalecane przez Viber kroki w przypadku, gdy nie doszedł kod aktywacyjny.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!