Zasygnalizuj

Pytanie o Messenger - odzyskanie usuniętych wiadomości [Rozwiązany]

zadaj pytanie killoff 1Posty poniedziałek 11 wrzesień 2017Data rejestracji poniedziałek 11 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 3 paź 2017 o 13:19 przez Karolllla
witam mam pytanie jak w tytule o Messengera a mianowicie czy da się,czy jest jakakolwiek możliwość odzyskania usuniętych wiadomości z tego komunikatora których nigdzie nie ma ani w zarchiwizowanych ani w kopiizapasowej facebooka. Zciągnąłem całą historię z facebooka ale tych konkretnych wiadomości tam nie ma, dodam że osobę z którą pisałem nie miałem nigdzie zapisanej w kontaktach, zależy mi bardzo na odzyskaniu tych wiadomości a już nie mam pojęcia gdzie ich szukać i czy w ogóle da się je jakoś odzyskać. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
Przydatny
+0
bardziej mniej
A jeśli żaden z opisanych sposób nie podziałał, to raczej nic nie da się zrobić. Z resztą Facebook sam zaznacza, że to metody nie są 100% pewne.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
-1
bardziej mniej
Jedyny sposób, jaki jest podawany wszędzie to odzyskanie konwersacji właśnie z kopii zapasowej.

Jeśli rozmowy odbyły się niedawno, to można spróbować pobrać kopię zapasową za kilka dni - być może wtedy te konwersacji się pojawią.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
-1
bardziej mniej
Wiadomości zarchiwizowane odzyskuje się w ten sposób.

Wiadomości usunięte odzyskuje się w ten sposób. W kopii zapasowej są poukładane czasami chaotycznie, niekoniecznie chronologicznie i ciężko jest się przekopać przez wszystkie wiadomości. Warto szukać za pomocą Ctrl + F i wpisać np. datę, konkretne, rzadko używane słowo.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!