Viber - jak zmienić numer telefonu? [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 2 grudzień 2019
-
 anonim -
Numer przypisany do konta?

4 odpowiedzi

Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 styczeń 2016
63
Hej, musisz usunąć stare konto i założyć nowe. Tutaj jest napisane jak to zrobić Jak zmienić numer telefonu w aplikacji Viber.

Na Viberze nie ma czegos takiego jak po prostu zmiana numeru, bo każde konto jest przypisane do jednego numeru.
trzeba nowe konto założyć
ale jak skasować konto jak na telefonie nie mogę się zalogowaniać na Viber bo, wychodzi że nieprawidłowy numer a logując sie na komputerze wymaga logowania na telefon.
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 1 czerwiec 2020
6 237
Dlaczego masz taki komunikat? Zmieniałaś/eś numer telefonu?
czy udało sie rozwizac problem bo mam taki sam jak w watku. nieprawidłowy numer telefonu
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 1 czerwiec 2020
6 237
Jeżeli planujesz zmienić numer telefonu, to musisz skasować stare konto mając jeszcze stary numer. W Viber numer telefonu to ID w aplikacji. Nie da się skasować nuemru, jeżeli nie masz dostepu do numeru, na jaki konto zalożono.
ale ja mam ten sam numer, nokia lumia 800 viber Wp 7, któregoś dnia wyrzuciło mnie z Vibera, myślałem, że się coś program zepsuł odinstalowałem zainstalowałem ponownie wchodzi i chce podania numer i dalej nic niepoprawny numer telefonu i nic więcej nie pójdzie nie ma innej opcji skasowania konta ? chyba że na nowszym telefonie coś zmieni jak się zaloguje ?