Zasygnalizuj

Problem z nagrywaniem na Snapchata [Rozwiązany]

zadaj pytanie Kar5114 - Ostatnia odpowiedź dnia 7 lip 2017 o 09:21 przez Karolllla
Dzień dobry,
Mam problem gdy nagrywam cos na snapchata jest wszystko dobrze problem jest gdy do kogoś wysyłam czy rzucam na "my story" wtedy gdy ktoś go odtwarza lub ja łączę na "my story" ten filmik jest jakby rozciagniety/powiększony

Przydatny
+0
bardziej mniej
Użytkownicy Snapchata często zgłaszają problemy z jakością wyświetlanego obrazu. Próbowałeś aktualizować aplikację?
Kar5114- 28 cze 2017 o 15:14
Tak mam najnowsza wersje
Odpowiedz
Floreo 1299Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 16 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 29 cze 2017 o 07:02
Problem jest od początku czy pojawił się nagle? Jeżeli od początku, niewiele można zrobić. Jeżeli nagle, być może właśnie jakaś aktualizacja spowodowała ten kłopot.Wtedy albo ją odinstaluj, albo zaczekaj na kolejną aktualizację aplikacji. Ważne jest także posiadanie zaktualizowanego systemu.
Odpowiedz
Kar5114- 4 lip 2017 o 08:40
Pojawił sie nagle, telefon dopiero zaktualizowany w snapchata już 3 razy usuwalem
Odpowiedz
Karolllla 2586Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 16 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 7 lip 2017 o 09:21
Spróbuj zgłosić ten błąd:

Tu masz napisane, jak to zrobić:

http://pl.ccm.net/faq/10619-snapchat-jak-zglosic-problem-z-aparatem
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!