Zasygnalizuj

Nie mogę sie zalogować na Snapchata [Rozwiązany]

zadaj pytanie Kar5114 - Ostatnia odpowiedź dnia 23 cze 2017 o 12:26 przez Kar5114
Dzień dobry,

Mam problem dotyczący logowania a mianowicie wpisuje login i hasło ale musze jeszcze wpisać weryfikacje czyli kod który powinien przyjść SMS ale nie przychodzi nie wiem co robić
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
SMS przychodzi na numer podany podczas zakładania konta. Zmieniałeś/aś numer?
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Nie cały czas mam ten sam nr i pamiętam jak wpisywalem go na ta weryfikacje na pewno sie nie pomyliłem
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Czy jest jakaś infolinia do snapchata bo musze to rozwiązać ??
Floreo 1161Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 20 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - 23 cze 2017 o 10:42
Można się zalogować za pomocą Recovery Code, jeśli masz ustawiony albo za pomocą aplikacji Google Authenticator lub Duo Mobile.
Odpowiedz
Floreo 1161Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 20 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - 23 cze 2017 o 10:42
I jeszcze ostatecznie kontakt ze wsparciem technicznym Snapchata: https://support.snapchat.com/en-US/i-need-help

Ale zdecydowanie najpierw spróbuje odzyskać dostęp.
Odpowiedz
Kar5114- 23 cze 2017 o 12:11
Tylko jak mam odzyskać ten dostęp ??
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Ale ja nie mam żadnego kodu zeby sie zalogować do tego duo mobile czy innego??
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jak mam odzyskać dostęp ??
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Dobra Dzięki wielkie za pomoc. Włożyłem kartę SIM do innego telefonu i zalogowalem sie na snapa to kod przyszedł pozdrawiam
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!