Zasygnalizuj

Przywrócenie dostępu do starego konta na FB [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Wiosenka 2Posty środa 5 październik 2016Data rejestracji 6 październik 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 17 lis 2016 o 16:12
Witam . Pragnę uzyskać pomoc w przywróceniu starego konta na facebooku . Zmieniając hasło po wcześniejszym zaifekowaniu wirusami pogubiłam się w logowaniu na nowo i teraz nie mam w ogóle dostępu . PROSZĘ O POMOC . Z góry serdecznie dziękują . Urszula
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Czyli sytuacja jest teraz taka, że nie pamiętasz nowego hasła do konta na Facebooku, tak?

Tu się dowiesz, jak zresetować hasło na Facebooku: http://pl.ccm.net/faq/6725-facebook-jak-odzyskac-zapomniane-haslo
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Bardzo serdecznie dziękuję za szybką odpowiedz i chęć radykalnej pomocy . Nadal nie rozstrzygnęłam problemu ,gdyż w trakcie założyłam nowe konto , ale w gruncie rzeczy pragnę jedynie powrotu do starego konta . Pogubiłam się przez te wirusy , mam duży dyskomfort , i marzę mieć to poprzednie konto . Z góry serdecznie dziękuję . Urszula
Partanna 254Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 4 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 17 lis 2016 o 16:12
Jeśli masz konto, ale po prostu nie pamiętasz, jak się do niego logować, skorzystaj z instrukcji, którą daje Floreo. Nie ma innego sposobu.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Określ dokładnie na czym polega problem ze starym kontem. Czy pamiętasz adres mailowy, którego użyłaś do jego założenia?

Bez tej wiedzy trudno nam będzie pomóc.
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!