Zasygnalizuj

Zablokowane filmy [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Wangoczek 9Posty niedziela 2 październik 2016Data rejestracji piątek 7 październik 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 9 paź 2016 o 19:17
Witam serdecznie, czy ktos z Panstwa zechcialby mi pomoc? Prowadze jedna stronke na FB, strona dotyczy serialu "M jak milosc", chcialabym czasem wrzucic na stronke Kulisy Serialu, ktore serial publikuje na swoim portalu, gdzie jednakze je blokuje i gdy probuje skorzystac z 9xbuddy, niestety filmiku nie udaje mi sie sciagnac; udaje mi sie jedynie wtedy kiedy filmik znajduje sie tez gdzie indziej w sieci, np. w YT, jednak niestety nie wszystkie Kulisy Serialu "wychodza" poza portal MjM.
Jak sciagnac taki zablokowany film?
Bede wdzieczna za jakakolwiek podpowiedz.
Bardzo przepraszam za brak polskich liter.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Wydaje mi się, że to, co chcesz zrobić nie jest do końca legalne i producent filmu zabezpiecza się przed ściąganiem swoich produkcji. zawsze przecież możesz wrzucić na stronę link.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Bardzo serdecznie dziekuje za odpowiedz, jednakze z calym szacunkiem, ale nie pytalam o to, co jest legalne, a co nie, lecz o to, jak ściągać na komp zabezpieczone filmy. "Zabezpieczone" oczywiscie w pewnym sensie, zabezpieczone dla "zielonych" w tym temacie tak jak ja. Z mojego punktu widzenia, jezeli konkurencja (o ironio i o zgrozo, dzieci!, o czym doskonale wiem i co mnie przeraza: dzieci potrafia sobie poradzic z zabezpieczonym filmem, a ja "stara" NIE, ahhahaaha)-co moge udowodnic- publikuje na fejsbuku caly odcinek serialu zanim jeszcze miala miejsce jego premiera w telewizji, a ktory to odcinek jest dostepny w sieci na stronie serialu dopiero po uiszczeniu odpowiedniej oplaty, to ja tym bardziej moge opublikowac cos, co telewizja juz pokazala i co konkurencja - alez oczywiscie - rowniez publikuje i potrafi sobie sciagnac z sieci. Poza tym to, co publikuję nielegalnie (oczywiscie nie majac swiadomosci), fejsbuk sam mi odrzuca, np. niektore piosenki, ktorych nikt nigdy nigdzie nie slyszal, a ktore mozna uslyszec w serialu. Notabene jest to kolejna sytuacja, ktorej nie pojmuje: FB raz piosenkę mi odrzuca, a raz nie, skad niby mam wiedziec ktory filmik jest objety prawami autorskimi, a ktory nie?? Tak na marginesie: nie jestem bynajmniej pierwsza osoba w sieci, ktora zadaje tego typu pytania.
Nie jestem zainteresowana wrzucaniem linkow, poniewaz jezeli Kulisy Serialu dotycza bohaterow z mojej strony, to chcialabym aby filmik na stale zagoscil na moim fanpejdzu. O tym, ze gdy wrzucamy cos pod linkiem, wiec odbiorca zanim to obejrzy musi najpierw "scierpiec" reklamy, juz nie bede pisac. :D
No nic, trudno, dziekuje.
Piotr- 4 paź 2016 o 14:33
Skoro materiał wideo jest dostępny za darmo, to może warto opublikować link do niego?
Odpowiedz
Wangoczek 9Posty niedziela 2 październik 2016Data rejestracji piątek 7 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 4 paź 2016 o 14:53
Bardzo dziekuje, ale rad tego typu nie potrzebuje.
Moj mozg jest na tyle rozwiniety, iz wiem, ze mozna cos wrzucic na stronke pod postacia linku.
Niestety tak sie sklada, ze aby obejrzec Kulisy Serialu pod linkiem, nalezy najpierw przeboleć az 2 minuty reklam (o ile nie posiadamy wyszukiwarki Opera, a nie kazdy z niej korzysta, ktora doskonale blokuje reklamy, przynajmniej u mnie, a' propos, omijanie reklam w sieci / nalezy czytac: oszczedzanie czasu w tym jakze krotkim, szybko przemijajacym zyciu/ tez lamie prawo? hahaha).
Gdy wrzucam Kulisy Serialu ladujac filmik na strone, lajkow jest nawet kilkaset, a gdy wrzucam je pod linkiem, lajkow jest tyle co kot naplakal.
Bo kto chce znosic reklamy?? Kto ma do tego cierpliwosc??
Ty, dobry czlowieku, powiem Ci, jestes pierwszy, ahaha, nienawidzacy reklam.
Zegnam.
Odpowiedz
Arek- 7 paź 2016 o 15:04
Wiesz, nie bardzo rozumiem do kogo i o co masz pretensje, ale pretensji w Twoich postach bez liku. Do właściciela i producenta serialu, że udostępnia go na określonych przez siebie zasadach? Ma do tego prawo. Do "dzieciarni", że jest bardziej do przodu z nowymi technologiami? Do użytkowników tego forum, że nie chcą Ci pomóc na zawołanie?
Odpowiedz
Wangoczek 9Posty niedziela 2 październik 2016Data rejestracji piątek 7 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 7 paź 2016 o 16:24
Po pierwsze: Na jakie zawolanie? O zgrozo! A od czego sa fora?? Nie po to by wzajemnie sobie pomagac?? No popatrz jak jestem do tyłu...hahahahahhaha.

Posluchaj, Tak, mam pretensje: do losu, o to, ze kaze mi tracic czas i kieruje mnie w niewlasciwe miejsca, np. na nieprofesjonalne fora, na ktorych absolutnie nikt (alez skad!) nie slyszal chocby o wyszukiwarce FireFox i wtyczce Downloader (ktora w pupie ma wszelkie blokady) i gdzie absolutnie nikt (alez skad!) nie lamie tak zwanych zasad w sieci. :D ;)

Widzisz? Nie naleze do dzieciarni, a poradzilam sobie bez niczyjej łachy (i to jak blyskawicznie! od razu tamtego dnia, w ktorym popelnilam blad wchodzac tu).
Ja - ta dalece DO TYŁU, jesli chodzi o nowe technologie. PORADZILAM SOBIE.
S A M A. :D

Niczym tak sie nie brzydze jak hipokryzja, czlowieku, NICZYM! Pierwsi lamiecie zasady w sieci, a wielce pouczacie innych.

A to ze Polak Polakowi nie lubi pomagac to ja o tym doskonale wiem, pół zycia mieszkam na obczyznie, od Polaczka msciwego, zawistnego i wiecznie niezadowolonego z zycia to mozna co najwyzej w pysk dostac: nie pomoze ci to to nawet za pieniadze (co znam z autopsji) w obawie, ze jak ci pomoze, to sie wybijesz i bedzie ci lepiej w zyciu niz jemu!

Zegnam i prosze mnie zostawic w swietym spokoju.
I prosze zlikwidowac moj profil.

PS. Uzywam slowa "dzieciarnia" i bede uzywac, bo tak mi sie podoba. Wazne ze nie popisuje sie wysoko zaawansowana łaciną, jak to robi wlasnie wyzej wspomniana przemadrzala dzieciarnia np. na moim fanpejdzu.
Dzisiejsi mali ludzie nie maja juz kompletnie nic wspolnego z istotami, ktore niegdys nazywalo sie "dziećmi".
Sam fakt, ze te madrale, lepiej niz dorosli, radza sobie ze wszystkim w sieci (o realu juz nie wspomne) oraz ZWISA IM I POWIEWA KOLO D...... WASZE "NIE WOLNO".
Zegnam.
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 9 paź 2016 o 19:17
Tutaj znajdziesz instrukcję usunięcia konta z forum: http://pl.ccm.net/faq/9358-jak-usunac-konto-ccm
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Tu znajdziesz kilka porad na temat pobierania filmu ze strony:

Jak pobrac film?

Nie wiem, który sposób zadziała przy dokładnie takiej stronce, o jakiej piszesz, ale może warto spróbować.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Dziękuję gorąco. :)
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!