Zasygnalizuj

Snapchat problem z kodem weryfikacyjnym [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie Wojtekk 6Posty niedziela 14 czerwiec 2015Data rejestracji 18 sierpień 2015 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 6 mar 2017 o 14:50 przez Lkubacka
Mam problem ponieważ chcę zweryfikować swój email w snapchacie ,
wszystko idzie sprawnie chodzi o to , że przychodzi mi wiadomość na email i niby wszystko jest ok ale nie do końca bo mam tam wielki prostokątny kuzik na którym pisze Aby potwierdzić, że to jest Twoje konto Snapchat, kliknij tutaj:
!!!!!,,Potwierdz adres e-mail''!!!!!!!
,a problem w tym , że nie da się kliknąć w ten guzik :/ .... . Wiecie co zrobić w tej sytuacji ? :)
Zobacz więcej 
Przydatny
+14
bardziej mniej
klikasz prawaym przyciskiem myszy i wybierasz "pokaż źródło ramki". Powino wyskoczyć Ci email w postaci tekstowej. Potem klikasz w link "https://accounts.snapchat.com/accounts/confirm_email?n=HH4rbX8YkCDqzlf9" i po robocie. Nie ma za co ;)
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
fifi- 3 gru 2015 o 17:46
dzieki wielkie :D
fifi- 1 sty 2016 o 19:23
a jak nie działa ?
ojtam- 20 sty 2016 o 09:12
no ja nie moge znaleźć tego linku .
anonim- 20 sty 2016 o 13:47
We're sorry, we encountered a system error processing your request
snapmen- 31 sty 2016 o 11:56
tez mam to :/
Przydatny
+4
bardziej mniej
Jak klikasz w to to po prostu nic się nie dzieje czy jest jakiś kod błędu?
Spróbuj otworzyć pocztę i tą wiadomość w innej przeglądarce, może jest problem na poziomie przeglądarki?
Wojtekk 6Posty niedziela 14 czerwiec 2015Data rejestracji 18 sierpień 2015 Ostatnio zalogowany - 17 cze 2015 o 17:54
mam gogle chrome , wysyłałem kolejną wiadomość potwierdzającą na emaila i niestety to samo nie da się kliknąć ^^
jestem- 7 maj 2016 o 17:32
Nie wiem co to kod weryfikacyjny
Przydatny
+2
bardziej mniej
no to jak wszystkie inne linki potwierdzające działają, a nie da się kliknąć tylko w ten od Snapchata to problem jest od Snapchata. Nie wiem czy jest cos takiego w Chrome, ale np Mozilla Firefox ma opcję blokowania przekierowania do innej strony. Czyli np jak ktoś mi wysyła email z linkiem i klikam w niego, to się pojawia na górze informacje o tym, że przekierowanie zostało zablokowane i czy chcę zezwolić.

Może chodzi o to, sprawdź w ustawieniach zaawansowanych, może jest włączona blokada przed phisingiem i to ona blokuje, ale jak nie to zawsze jest jeszcze support Snapa https://support.snapchat.com/, może oni mają jakiś mega błąd..
Wojtekk 6Posty niedziela 14 czerwiec 2015Data rejestracji 18 sierpień 2015 Ostatnio zalogowany - 7 lip 2015 o 07:05
dzięki za pomoc ^^
Wojtekk 6Posty niedziela 14 czerwiec 2015Data rejestracji 18 sierpień 2015 Ostatnio zalogowany - 7 lip 2015 o 07:12
było włączone wyłączyłem i nadal to samo po prostu nie da się kliknąć jak bym naciskał przycisk i nic się nie dzieje żadnego komunikatu ani nic ^^
Przydatny
+0
bardziej mniej
a jak nie to spróbować założyć z innymi emailem
Wojtekk 6Posty niedziela 14 czerwiec 2015Data rejestracji 18 sierpień 2015 Ostatnio zalogowany - 18 sie 2015 o 06:00
zrobiłem nowe konto na snapie z innym eamile no i to samo nie da się wcisnąć ........
Przydatny
+0
bardziej mniej
A jaki masz system na komputerze?
Wojtekk 6Posty niedziela 14 czerwiec 2015Data rejestracji 18 sierpień 2015 Ostatnio zalogowany - 18 sie 2015 o 06:00
win 7 ^^
Przydatny
+0
bardziej mniej
Co to jest wefikowanie urządzenia
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!