Snapchat nie mam kodu i nie mogę się zalogować [Rozwiązany]

Phoenix - 2 cze 2018 o 16:39 - Ostatnia odpowiedź: Floreo 1621 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus 28 czerwiec 2018 Ostatnio zalogowany
- 6 cze 2018 o 10:48
Witajcie, problem wygląda tak ze odinstalowalem snapa na moim tele i po zainstalowaniu ponownie próbuje się zalogować lecz musze podać kod który został wysłany na poprzedni numer telefonu którego nie mam bo wyrzucilem stara kartę ; ( Próbowałem również dawać zapomniałem hasła i żeby wysłali mi na maila ale nic mi nie przychodzi
Czytałem artykuły na tej stronie i pisaliście żeby użyć google authenticator ale żeby on zadziałał musiałbym wcześniej ustawić taka możliwość na snapie a zamiast tego mam ustawione żeby wysłali SMS którego nie mogę odebrać, błagam o pomoc bo strasznie chciałbym odzyskać to konto a bardziej memories bo zależy mi na nich.
Chyba że da się jakoś te memories odzyskac
Błagam wymyslcie coś bo jak nie wy to nikt mi nie pomoże :(
Zobacz więcej 

Twoja odpowiedź

1 odpowiedź

Floreo 1621 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus 28 czerwiec 2018 Ostatnio zalogowany - 6 cze 2018 o 10:48
0
Dziękujemy
Ten problem pojawiał się już wielokrotnie na naszym forum - jeżeli nie masz dostępu do poprzedniego numeru telefonu, nie odzyskasz hasła. Próbuj je sobie przypomnieć albo załóż nowe konto.
Skomentuj post Floreo