Narzędzia pracy dla Community Managera [Rozwiązany/Zamknięty ]

- - Ostatnia odpowiedź: Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 18 listopad 2019
- 8 kwi 2016 o 08:40
Hej chciałbym się dowiedzieć i podzielić różnymi opiniami, znacie jakieś fajne narzędzia przydatne dla początkującego Community Managera? Jeszcze nie pracuję, ale chciałbym się zaznajomić z tematem i szukam inspiracji, zanim gdzieś aplikuję
Zobacz więcej 

18 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
2
Dziękujemy
Sprawdź Brand24 i CatNapoleon - to narzędzia do śledzenia social mediów, czyli sprawdzania, gdzie się mówi w internecie na dany temat.

No i Facebook - załóż sobie jakieś fanpage, nawet taki przykładowy i poćwicz zbieranie lików.

Powiedz "dziękuję" 2

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 6033

0
Dziękujemy
Na przykład Whos Talking to takie narzędzie do sprawdzania jakie tematy są teraz najpopularniejsze na portalach społecznościowych
0
Dziękujemy
GoogleAdWords
Google Analytics
Google Blog Search
Google URL shortcut

wszystko od Google, bo Google jest przecież najważniejszą wyszukiwarką
Nie do końca, zależy od rynku, w Rosji dominuje Yandex
0
Dziękujemy
Ok, one są za darmo te programy?
0
Dziękujemy
Brand i Cat nie są za darmo. Facebook tak, chyba, że chcesz realizować kampanię.
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 listopad 2019
173
0
Dziękujemy
Nie wiem, jakie masz doświadczenie, ale przede wszystkim musisz bardzo dobrze i w praktyce poznać działanie serwisów społecznościowych takich jak: Facebook, Instagram, Google +, Foursqaure, Pinterest, Twitter.

Używaj ich często i intensywnie, jako osoba prywatna, ale też na przykład spróbuj założyć fanpage na FB. Jakikolwiek. Zobaczysz, jak reagują ludzie, co przynosi lajki...
0
Dziękujemy
Unfollowers jest całkiem fajne, bo pozwala sprawdzić, kto przestał śledzić twity na Twitterze.
0
Dziękujemy
dzięki bardzo za propozycje
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 listopad 2019
173
0
Dziękujemy
Community, może napisz coś więcej o sobie, o swoich zainteresowaniach, pracy, spróbujemy pomóc bardziej konkretnie.
0
Dziękujemy
Google Trends!
0
Dziękujemy
Nie, nie, nie pracuję jeszcze w tym zawodzie, interesuję się tym i kiedyś by mi się podobało tak pracować, ale chcę się podszkolić zanim cokolwiek w cv napiszę. Nie wiem. Zainteresowania są mniej ważne, Community i tak najbardziej musi znać produkt, który ma promować, wcale się tym nie musi interesować, ale musi znać narzędzie do tego. Napiszcie jeszcze, jak konkretnie pomaga to Google Trends? bo tego nie zrozumiałem z tych wszystkich opisów.
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
19 listopad 2019
2278
0
Dziękujemy
Google Trends pozwala sprawdzić, jak często ludzie wpisują do wyszukiwarki Google określone hasła.
Można porównywać te hasła ze sobą, sprawdzać je dla określonego miejsca na świecie.
0
Dziękujemy
dostajesz też powiadomienia jak jakieś hasło jest szczególnie popularne, dzięki temu, możesz łatwiej wybrać temat do publikacji lub hashtagi.
0
Dziękujemy
Ja polecam Ci taką stronę: http://www.autreplanete.com/ap-social-media-image-maker

Przytniesz na niej zdjęcia na wszystkie serwisy społecznościowe, bez zapamiętywania rozmiarów itp.
0
Dziękujemy
Na pewno Pixabay (http://pixabay.com/en/)
dlaczego? ano dlatego, że jak będzie trzeba wstawic jakiś zdjęcie na FB to tam znajdziesz darmowe propozycje, w których nie trzeba przypisywać autora,a uwierz mi to sporo ułatwia.
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
19 listopad 2019
2278
0
Dziękujemy
Czuję, że ten tekst Ci się przyda ;)

http://pijarukoksu.pl/przybornik-community-managera.html
Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 20 lipiec 2016
15
0
Dziękujemy
Social Media Vault to przydatna aplikacja - pozwala zarządzać kilkoma serwisami jednocześnie, z poziomu jednej appki i w dodatku z poziomu komórki.
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 18 listopad 2019
2799
0
Dziękujemy
W tym wpisie masz kilka przykładów programów, które są pomocne dokładnie na stanowisku Community / Social Media Managera.