Na czym polega pozycjonowanie stron? [Rozwiązany/Zamknięty ]

- - Ostatnia odpowiedź:  DoF - 24 cze 2015 o 14:34
I czy to jest to samo co SEO? Na czym to polega, kto się tym zajmuje?
Zobacz więcej 

10 odpowiedzi

Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Współpracownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 12 sierpień 2019
441
0
Dziękujemy
SEO czyli Search Engine Optimization to ogół procesów, które mają zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarkach, czyli poniekąd pozycjonowanie. W skrócie, hmm pozycjonowanie polega na przykład na odpowiednim doborze słów kluczy w tekstach, konstruowaniu odpowiednio brzmiących tytułów, wyróżnianiu treści, tworzeniu wartościowych tekstów, które odpowiadają potencjalnym pytanim wpisanym przez użytkownika w wyszukiwarce. W zakres zadań osób odpowiedzialnych za SEO wchodzi również monitorowanie wyników, użycie narzędzi takich jak GoogleAnalytics i wielu innych. Kto sie tym zajmuje? sztab ludzi, od redaktorów po osoby zajmujące się obróbką tekstu w celu jego optymizacji na przykład.
0
Dziękujemy
Strona jest dobrze pozycjnowana również kiedy jest aktywnie widoczna w sieci, czyli na przykład pojawiają się komentarze i interakcje internautów itd itp
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
1 sierpień 2017
107
0
Dziękujemy
Albo zawiera linki do innych stron, a inne strony zawieraja linki do niej, wtedy jest dla wyszukiwarki wiarygodna
0
Dziękujemy
Jako, że jest to dość gorący temat jakiś czas temu popełniłem wpis o pozycjonowaniu stron. Zapraszam na mojego bloga http://blog.rankit.pl/na-czym-polega-pozycjonowanie-stron
Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
21 marzec 2019
156
0
Dziękujemy
Kordian, bardzo fajny wpis, dzięki! Dodałam sobie stronkę do ulubionych!
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
13 sierpień 2019
1803
0
Dziękujemy
Strona jest dobrze wypozycjonowana również wtedy, jeśli jest odpowiednio oprogramowana, jeśli słowa kluczowe znajdują sie w tytule strony itp.
Ale poza tym jest generalnie tak, jak piszecie - słowa kluczowe w tytułach, dużo, regularnie dodawanej treści i linki, które odsyłają na tę stronę.
0
Dziękujemy
Ja słyszałem, że jak się dodaje linki strony do Google Plus to ona się wtedy lepiej w w Google pozycjonuje.
0
Dziękujemy
nie tyle do Google+, którego nikt nie używa, tylko do Facebooka i Twittera
0
Dziękujemy
polecam firmę Rocketsite, któa zajmuje się pozycjonowaniem. Moja strona syzbko wybiła się w googlach. fajna sprawa, przydatna.
0
Dziękujemy
niewiele osób wie, że na pozycjonowanie wpływa też czas ładowania strony, tzn strona się wolno ładuje - user nie wejdzie i nie wróci