Na czym polega pozycjonowanie stron?

Rozwiązany/Zamknięty
Klin90 - 26 maj 2014 o 18:20
Mudteaa Posty 1 Data rejestracji wtorek 10 styczeń 2023 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 10 styczeń 2023 - 10 sty 2023 o 02:40
I czy to jest to samo co SEO? Na czym to polega, kto się tym zajmuje?

10 odpowiedzi

Edyta Pukocz Posty 347 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Współpracownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022 7 629
27 maj 2014 o 11:15
SEO czyli Search Engine Optimization to ogół procesów, które mają zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarkach, czyli poniekąd pozycjonowanie. W skrócie, hmm pozycjonowanie polega na przykład na odpowiednim doborze słów kluczy w tekstach, konstruowaniu odpowiednio brzmiących tytułów, wyróżnianiu treści, tworzeniu wartościowych tekstów, które odpowiadają potencjalnym pytanim wpisanym przez użytkownika w wyszukiwarce. W zakres zadań osób odpowiedzialnych za SEO wchodzi również monitorowanie wyników, użycie narzędzi takich jak GoogleAnalytics i wielu innych. Kto sie tym zajmuje? sztab ludzi, od redaktorów po osoby zajmujące się obróbką tekstu w celu jego optymizacji na przykład.
0
Mudteaa Posty 1 Data rejestracji wtorek 10 styczeń 2023 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 10 styczeń 2023
10 sty 2023 o 02:40

Pozycjonowanie strony to nadal jeden ze skuteczniejszych sposobów na pozyskiwanie wartościowego ruchu do strony internetowej. Agencji, które się w tym specjalizują jest mnóstwo i trudno wyłowić w tym gąszczu ofert najatrakcyjniejszą. Jeżeli, szukacie firmy, zajmującą sie pozycjonowaniem stron zapytajcie o ofertę na stronie whm agency. Link do ich oferty https://wmh.agency/pozycjonowanie-stron-przewodnik/

0
Strona jest dobrze pozycjnowana również kiedy jest aktywnie widoczna w sieci, czyli na przykład pojawiają się komentarze i interakcje internautów itd itp
0
Meastrio Posty 402 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 1 sierpień 2017 286
28 maj 2014 o 17:44
Albo zawiera linki do innych stron, a inne strony zawieraja linki do niej, wtedy jest dla wyszukiwarki wiarygodna
0
Jako, że jest to dość gorący temat jakiś czas temu popełniłem wpis o pozycjonowaniu stron. Zapraszam na mojego bloga http://blog.rankit.pl/na-czym-polega-pozycjonowanie-stron
0
Trisza Posty 208 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 9 grudzień 2019 367
25 lip 2014 o 17:33
Kordian, bardzo fajny wpis, dzięki! Dodałam sobie stronkę do ulubionych!
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
10 lis 2014 o 10:31
Strona jest dobrze wypozycjonowana również wtedy, jeśli jest odpowiednio oprogramowana, jeśli słowa kluczowe znajdują sie w tytule strony itp.
Ale poza tym jest generalnie tak, jak piszecie - słowa kluczowe w tytułach, dużo, regularnie dodawanej treści i linki, które odsyłają na tę stronę.
0
Ja słyszałem, że jak się dodaje linki strony do Google Plus to ona się wtedy lepiej w w Google pozycjonuje.
0
nie tyle do Google+, którego nikt nie używa, tylko do Facebooka i Twittera
0
polecam firmę Rocketsite, któa zajmuje się pozycjonowaniem. Moja strona syzbko wybiła się w googlach. fajna sprawa, przydatna.
0
niewiele osób wie, że na pozycjonowanie wpływa też czas ładowania strony, tzn strona się wolno ładuje - user nie wejdzie i nie wróci
0
Dołącz do nas!