Czy polecacie smartfon Be?

Rozwiązany/Zamknięty
Roch - 11 wrz 2014 o 10:18
 Roch - 12 wrz 2014 o 17:33
Witam

Chcę kupić smartfon i w RTV Euro AGD widziałem tani smartfon, nazywa się Be, czy ktoś ma taki smartfon albo słyszał opinie? Warto go kupić?

5 odpowiedzi

ja nie polecam, mam ten telefon i bardzo cicho dzwoni, jak wychodze na ulice i ktoś dzwoni to nic nie słyszę a włączony tryb głośny.
0
Marek Marek
11 wrz 2014 o 16:04
Ja też nie polecam, chociaż nie ukrywam, że robi dobre wrażenie. Ja się dałem naciąć między innymi dlatego, że jak szukałem telefonu i sprawdzałem smartfony, które były włączone, to Be chodził bardzo lekko, w przeciwieństwie np do Samsunga czy LG , które były droższe. Więc sie skusiłem, bo uznałem, że skoro lekko chodzi i nie zacina będzie ok, no ale nie jest tak. Chodzi lekko pod warunkiem, że nie masz tam aplikacji, potem zaczyna zamulać, no i to co pisze kolega powyżej beznajdziejnie ciche dzwonki i w zasadzie żadna wibracja.
0
Fredy Kruger
12 wrz 2014 o 10:06
Dołączam do grupy niepolecaczy, słabo słychać, poza tym mnie się porozjeżdzały i poprzesuwały kafelki i kompletnie nie wiem jak to ustawić z powrotem. Jedyna rzecz na plus to dosyć solidna ładowarka i tyle. Ok, to jest bardzo tani smartfon, raptem 250 zł ja dałej, ale wiecie i tak...lepiej się jednak wykosztować na markowy, szczególnie jak chcesz telefonu długo używać, a nie tam rok czy parę miesięcy.
0
A ja powiem coś dobrego, w sensie - czego się spodziewacie z 250 zł? Moim zdaniem właśnie jak na to ile kosztuje chodzi ok. Do podstawowych rzeczy jak dzwonienie, whatsapp itd wystarczy. To fakt, nie dzwoni głośno, ale moim zdaniem to jedyna poważna wada, którą można przełknąć
0
to dobrze, że jednak się nie zdecydowałem, dzięki wielki za szczere opinie.
0
Dołącz do nas!