Który komputer Apple wybrać?

Zamknięty
Muniek - 29 sie 2014 o 13:11
 elek - 18 wrz 2014 o 08:41
Hej, przymierzam się do kupna Maca, ale nie mam doświadczenia w tej kwestii do tej pory tylko na Windowsie pracowałem, jaki model jest najlepszy i najbardziej się opłaca? Możecie doradzić?

10 odpowiedzi

no, ale jeszcze zależy czy chcesz laptopa czy stacjonarny, ja polecam Mac Mini, bo jest ciut tańszy niż laptopy, zajmuje niewiele miejsca, a sprawuje się bardzo dobrze.
0
ottoija Posty 108 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 14 styczeń 2016 116
29 sie 2014 o 17:20
ja też się dołączam z propozycją Mac Mini, bo sprawnie chodzi, ale od razu Ci mówię, że już lepiej się opłaca ta droższa wersja z czterordzeniowym procesorem
0
No ja właśnie bardziej o laptopie myślałem, żeby być bardziej mobilnym
0
zielony Posty 144 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 12 październik 2016 72
1 wrz 2014 o 15:34
to jak lapki i chcesz z nim się poruszać to MacBook Pro 15, bo Airy są trochę większe
0
też bym się skłaniał za Pro, a nie na Air, bardziej wytrzymała bateria i bardziej poręczny
0
Też polecam Pro, jest tylko ciut droższy (no bo ustalmy, jak już taką kasę wydajesz, to te 500 złotych w te czy te to już różnicy nie robi), ale za to już lepsze parametr i bardziej wytrzymały, bo poręczność to jedno, ale jak serio dużo podróżujesz to musi być wytrzymały komp. Tu jeśli mówimy o 13 calowych
0
A ja bym się wstrzymał i czekał na Yosemite, wiesz teraz się wykosztujesz i a tu już niedługo może wyjść i nowy system i nowe modele kompów.
0
Gdzie_jest_Wally
16 wrz 2014 o 14:22
ale serio już coś wiadomo, że będą nowe kompy z Yosemite czy to takie plotki?
0
No na bank będą nowe modele, jak chcesz, żeby stare parametry pracowały na starych?
0
Yosemite się ma pojawić w październiku warto poczekać i zobaczyć co to warte
0
Dołącz do nas!